Zobacz pełną wersję : Jak wyjac radio 6000 CD w Focusie II


mariuszmax
28-01-2006, 14:54
Czesc ,
moze ktos z Was juz to robil domowym sposobem ;)
uzylem szukajki ale na nic nie trafilem.

Pawel
28-01-2006, 17:24
,mariuszmax, przyjeżdzasz do Polski. zostawiasz otwarty samochód gdzies w centrum miasta i obserwujesz. Dodatkowo instalujesz jakies kamerki i masz już materiał szkoleniowy. :D

A tak napowaznie. Ja nie wiem i pewnie mało ludzi będzie wiedziało, ale kto wie :) :)

mariuszmax
28-01-2006, 17:45
okazalo sie to nie takie trudne
nalezy uzyc przedmiotu waskiego i cienkiego , wlozyc po zewnetrznej stronie otworow i wygiac na zewnatrz , zaczepy powinny puscic i radio wyjete

Pinki
11-03-2006, 15:32
Ja w Mondeo 6006 z powodu braku kluczy fabrycznych urzyłem wieszaka metaliwego takiego ja w pralni dają przy odbiorze np. płaszcza.
Pociołem go na 4 wmiare równe kawałki wkładasz w dziry naciskasz wyjmujesz i wten sposób masz klucze serwisowe do radia :)

Jaronero
01-04-2006, 08:02
HI :fcp2
właśnie wyjęłem po niemałych trudach radyjko 6ooo cd. Dla domorosłych włamywaczy kilka rad:
pręty muszą być dość cienkie (do 2mm fi) ale bardzo twarde, te sprężynujące blaszki są dość twarde...
najlepiej byłoby użyć czterech śrubokręcików precyzyjnych, takich jak dawniej grzebało się w zegarkach
i najlepiej jest mieć sześć rączek :fcp4 bo odginając te pręty wszystkie naraz na zewnątrz radia trzeba je jeszcze dość mocno wyginać na zewnątrz (na boki).
Metoda rosyjska: próbując dwa pręty wyginać w strone szyby pasażera (te z prawej) lub szyby kierowcy (te z lewej) jednocześnie wkładamy śrubokręt płaski za obudowę radia i podważamy w przeciwnym kierunku... :fcp12 jak się podda, to robimy to samo z drugiej strony (oby tylko nie połamać plastików :fcp2 :fcp2 :fcp2 )
spróbuje wstawić fotkę blokady, jak się ją zobaczy to wszystko staje się proste...