Zobacz pełną wersję : auto nie odpala prosze o pomoc!!please!!!!!!


SzamoT15
13-02-2006, 16:29
witam wszystkich mam problem z uruchomieniem silnika:( dalem auto do mechanika bo automat w rozruszniku byl do bani! przyjechalem od mechanika i na drugi dzien chialem odpalic szczesliwy po naprawie a tu nic:( odpalałem chyba z 10 razy i dwa razy prawie zaskoczył ale zgasl i juz teraz nie chce odpalic?? stoi juz tydzien a ja nie wiem co jest grane?dolałem paliwa i tez nic! we filtrze paliwa jest go tylko troche a jak odlaczylem przewod paliwa od gaznika i probowalem zapalic to nie pryskalo paliwem:( wymienilem swiece i tez nic:( co moze byc przyczyna??????? zamarzniete przewody czy pompa paliwa nagle nawaliła?? co mam zrobic prosze o jakies wskazowki?? czu wstrzykniecie paliwa do gaznika mi cos da czy tylko na chwile uruchomie silnik i potem bedzie to samo?? no i jaka jest cena jakiejs pompy ktora by pasowala do fiesty mk3?? ta zima juz mnie wnerwia:(:(!!!!!!!!!!!! prosze o jakies rady!!!!!!!!!!

Bonus
15-02-2006, 23:21
Czy przy odpalaniu naciskałeś pedał gazu do podłogi? Może wtedy załapie.

Przyczyn może być multum:
walnięta pompa
przepalony bezpiecznik pompy paliwa, niskie napięcie (jeżeli pompa paliwa w silniku z gaźnikiem jest na prąd)
ale nie jestem pewien bo mam wtrysk

Szukaj również na forum http://www.fiestaklubpolska.pl

ernwolf
28-02-2006, 13:44
Mam to samo problem tkwi w ssaniu zawiesza się często!
Niewiem co inni sądzą na ten temat.
Jeszcze bym radził przeczyszczenie pompy paliwowej mnie to kosztowało 50zł!
a i tak pali jak chce...