Zobacz pełną wersję : Potrzebuje Wylaczyc kontrolke z Poduszka? ....


kolekkk
15-03-2006, 20:55
Witam was wszytskich,
Chcial bym prosic was o pomoc....
Ford Fiesta 2005 rok
1.3 Duratec
ABS, 4 podszuki, Elektryka....


Czy probowaliscie wylaczyc kontrolke z Poduszka?
Mialem 4 poduszki zostalo mi 2:P
chcial bym wylaczyc kontrolke z Poduszka ktora na poczatku mruga kilka razy... pozniej sie swici.
Znalazlem tez infomracje ze mozna wlutowac zamiast poduszek rezystor o odpowiedniej rezystancji, ale czy to bedzie dzialac? bo i tak trzeba blad z Kompa wykasowac?;/
To tak jak bym kupil poduszke i podpial ja.. to mi wlasciwie nic nie pomoze.. bo i tak napinacze sa wywalone... i blad ze poduszki sa wybite..
no ale moze znacie na to sposob????

Albo druga opcja ktora zrobil bym bez problemu.... tylko obawiam sie zeby nie uszkodzic deski rozdzielczej, macie moze jakas intrukcje jak wyciagnac Licznik,
Chcial bym podpiac Diode Airbag do Diody ABS.. tylko mnusze sie dostac do Licznika.
Niechce by byly widoczne slady sciaganai deski....
Nie macie moze jakies intrukcji gdzie sa uchwyty zaczaskowe..?? albo jak to zdjac?
pozdrawiam

kuba
15-03-2006, 21:07
kolekkk, a dlaczego chcesz podpinać kontorlkę poduszek pod kontrolke od ABS- nie prościej wyciągnąć żarówke od SRS??

kolekkk
15-03-2006, 21:10
Ja nie znam sie za bardzo na... o jaka Zarowke Ci Chodzi ?:> mogl bys jasniej?

DigiTech
15-03-2006, 21:32
Radze raz jeszcze dokładnie przeczytać: http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?t=14781 nie prościej by naprawiła to kompetentna osoba z doświadczeniem w temacie.
To jest system bezpieczeństwa, a nie wymiana żarówki w reflektorze ! ! !

Ludzie dlaczego oszczędzacie na własnym życiu ? ? ?

gregor3
16-03-2006, 08:40
Może moja wypowiedź będzie egoistyczna i nie wszystkim się będzie podobała ale takie jest moje zdanie na ten temat:

Jeżeli nie potrafisz sam zrobić takiej maniany to wątpię żebyś dostał konkretne rady na taki temat każdy kto ma trochę oleju w głowie nie będzie ci dawał rad jak wykonać takie drutowanie bo to paranoja za jakiś czas będziesz chciał sprzedać auto i kupi je ktoś jako pełno wartościowe a potem się zabije bo okaże się podczas wypadku że zamiast poduszek są rezystory bo tobie jest szkoda zapłacić kilkaset złotych za poduszki.

Masz fiestę z zeszłego roku wiec jak sądzę masz tak OC jak i AC więc nie wiem w czym tkwi problem przecież jeżeli wycena z ubezp. nie była miarodajna co do szkody to zawsze mogłeś poszukać warsztatu i zlecić naprawę bezgotówkową a nie liczyć na bóg wie jaki zarobek a potem drutować "BO ZA SZAFĄ NIE WIDAĆ"

Jest jeszcze opcja że auto sprowadziłeś więc na pewno kupiłeś je na tyle tanio żeby wydac parę zł więcej na poduszki choćby na giełdzie używane.

DLA MNIE TAKIE DRUCIARSTWO TO PARANOJA POWINNI ZA TO KARAĆ WYROKIEM DOŻYWOCIA :fcp24 :fcp24 :fcp24 :fcp24 :fcp24 :fcp24 :fcp24 :fcp24 :fcp24

Jak sadzę nie wszyscy zgodzą się z moim zdaniem ale myślę że nikogo tym nie obraziłem Pozdrawiam Wszystkich!!!!!!!!!!!

DigiTech
16-03-2006, 09:20
Może moja wypowiedź będzie egoistyczna i nie wszystkim się będzie podobała....

Zgadzam się w 100% i podoba mi się Twoje podejście do tematu.
Jeśli nie stać ludzi na naprawę auta w ASO to jest jeszcze możliwość naprawy w niezależnych warsztatach a zakup używanych części na giełdzie lub przez internet.
Oczywiście można zaoszędzić np. 500zł ale potem w razie nieszczęścia mieć mieć wyrzuty sumienia do końca życia. Czy naprawdę życie warte jest takich pieniędzy ? ? ?

kuba
16-03-2006, 11:11
Ja nie znam sie za bardzo na... o jaka Zarowke Ci Chodzi

Opowiedz mi na moje pytanie, które Ci zadałem wcześniej, to Ci powiem o jaką żaróweczkę mi chodzi....

kolekkk
16-03-2006, 19:01
O matko z Curka!

Nie wazne. Temat zamkniety .
Poradzilem Sobie.