Zobacz pełną wersję : Przycisk od otwierania bagażnika w fordzie fiesta 1.3 95r.


DaRio1984
20-03-2006, 18:39
Czesc! Jak napisalem w temacie mam fieste 1.3 95r. Ma centralny zamek to powinien sie otwierac bagaznik autmatycznie tzn. jest przycisk kolo skrzyni biegow ukazujacy otwieranie bagaznika...tylko ze niedziala :( co zrobic??? czy jest niepodlaczony??? czy sie popsul??? jak to naprawic??? a jeszcze takie pytanie dzis otwieralem bagaznik kluczykiem u mnie w prawo sie przekreca zamek i sie otwiera ale dzis przekrecam w prawo i lipa niezazebia :( co robic??? dopiero po wtrysnieciu wd40 toszke lepiej ale trzeba kluczykiem odpowiednio przekrecic zeby sie otworzyl bagaznik a wczesniej bylo dobrze...jak to naprawic wymiana czy da sie jakos rozkrecic i naprawic???

marcinus
21-03-2006, 15:06
Zrób tak wyjmij przycisk i sprawdz czy kabelki są podłączone do niego i odkrec plus i podłącz na krótko do akumulatora bo masa jest podłączona do klapy a jak to nie pomorze to zdemontuj maskownice tylnej klapy przykrecona jest na wkrety i na wciski tylko zdjemuj ja do wewnątrz w strone samochodu bo inaczej sie połamie i zobacz jak tam to wygląda czy siłownik działa a co do zamka to nasmaruj go porządnie

DaRio1984
21-03-2006, 15:36
okej sprubuje tak :) jezeli ktos ma jeszcze jakies pomysly to prosze o pomoc :)

-waldi-
21-03-2006, 16:39
a jak u Ciebie z ogrzewaniem tylnej szyby i wycieraczką? jeżeli też problemy to nie masz masy na klapie - popsikaj WD40 zawiasy i rozruszaj je aby poprawić mase.

DaRio1984
23-03-2006, 23:06
wycieraczka ladnie chodzi i spryskiwacz i ogrzewanien szyby tez :) popsikam tym WD40 moze cos pomoze na ten przycisk od bagaznika :)