Zobacz pełną wersję : Akumulator i kod do firmowego radia


MajoG
04-04-2006, 19:46
Witam serdecznie,

Mam takie pytanko.
Posiadam Fiestę MKVI z 2003 roku i wygląda na to, że padł mi akumulator. Zanim zacznę sie rozglądać za nowym chciałbym spróbować go podładować, ale tu pojawia się mały problem. Otóż jeżeli odłączę aku to prawdopodobnie będe musiał wprowadzać kod do firmowego radia (prawda to?). Niestety nie posiadam takiego kodu. Pytanie co zrobić żeby uzyskać taki kod (najlepiej nie w ASO) lub żeby nie trzeba go było na nowo wprowadzać? Model radia to 4500.

Z góry dzięki za wszelkie informacje i pozdrawiam.
_________
MajoG

kolekkk
04-04-2006, 20:16
Hej,
Mnie sie udalo wygenerowac przez Tego Pana
znalazlem go na Forum Club
Napisz do niego na gg ;]
Popros moze Uda mu sie i Tobie go wygenerowac, ale musisz mu podac numer radia
zeby go podac odkrec schowek od pasazera i nachylajac sie luknij w strone radia z boku zobaczysz numer
zaczynajacy sie Mxxxxxx

Pozdrawiam mozesz tez zrobic inaczej zmieniajac baterie zalatw Sobie jakis 2 akumulator podepnij do niego kable, odpinajac tego starego napiecie caly czas bedzie w Obwodzie, ale musisz uwazac zebys niezwarl kabli. (najlepiej w 2 osoby to zrobic )

3ymaj sie i powodzenia.

MajoG
05-04-2006, 16:04
Wielkie dzięki za odpowiedź.

Mam jeszcze jedno pytanko, może sie orientujesz czy jest jakiś inny sposób na odczytanie kodu przed odłączeniem radia?

Pozdro

kolekkk
05-04-2006, 16:11
Wietam ,
Wydaje mi sie ze raczej nie ma takiej mozliwosci, a czy kolwiek mozesz popytac w Servisie. ale watpie zeby Ci odpowedzieli...
Pozdrawiam

Zreszta masz 2 opcje;]
albo podlaczyc 2 akumulatory nawet slaby byle by mial jakies napiecie i podczymal pamiec,
albo napisac do Tego Pana Co podalem Ci numer gg ;] i bedzie problem z glowy:)
Pozdrawiam

Skolmi
05-04-2006, 16:31
Kodu nie odczytasz.
Natomiast możesz odczytać nr seryjny naciskając jednocześnie przyciski "2" i "6".

kuba
05-04-2006, 17:43
Jak odczytasz ten numer seryjny, to napisz mi go na PW, mam jakieś programiki liczenia kodu-powinenem coś wymyślić ;-). Ale najlepiej podepnij drugi aku na kablach tak jak radzi kolekkk,

Pzdr

Kuba

Pawel
05-04-2006, 21:37
A nie łaska zajrzeć do działu Techniczne ABC :fcp13 :fcp13

DaRio1984
07-04-2006, 12:20
Proste wystarczy do kalkulatora wpisac nr. seryjny POZDRO

monxik
07-04-2006, 12:52
Przeczytalam cos na temat jakiegos kalkulatorka do kodu... Ja juz stracilam przy mrozach kontakt z akumulatorem i teraz jedyne co widze w radiu to code. Mam pytanko gdzie lub u kogo jest ten kalkulatorek? Bardzo prosze o pomoc, jestem juz zmeczona ta atrapa radia.... pozdrawiam i dziekuje
Monika

kuba
07-04-2006, 13:02
Proste wystarczy do kalkulatora wpisac nr. seryjny POZDRO

Ameryki raczej tym stwierdzeniem nie odkryłeś. Wiesz wszystko jest proste jak się ma odpowiednie narzędzia.

Przeczytalam cos na temat jakiegos kalkulatorka do kodu... Ja juz stracilam przy mrozach kontakt z akumulatorem i teraz jedyne co widze w radiu to code. Mam pytanko gdzie lub u kogo jest ten kalkulatorek? Bardzo prosze o pomoc, jestem juz zmeczona ta atrapa radia.... pozdrawiam i

Wymontuj to radio, zczytaj numer seryjny (zaczyna się na M) i mi go wyslij na PW

Pawel
07-04-2006, 13:43
LUDZIE!!!!! CZY WY CZYTAĆ NIE UMIECIE !!!!!

A nie łaska zajrzeć do działu Techniczne ABC