Zobacz pełną wersję : Sportowa kierownica?


Kapuhy
09-04-2006, 17:45
Witam.

Wyczytalem w VINie ( brzmi trochę imprezowo, a trochę jak wróżenie z fusów :) ), że w mojej fiestce jest sportowa kierownica :fcp15 Jest trójramienna, ale to chyba standard w mk. IV. Ma 36 cm średnicy, są też ponoć takie o średnicy 38 cm-czy to taka sama trójramienna, tylko większa, czy wygląda zupełnie inaczej-ma ktoś może taką? I która jest standardem?

Mordimer
10-04-2006, 20:07
Hmmm... Moja siorka kiedyś miała taką Fiestawkę, ale czy kierownica była sportowa? No, szczerze mówiąc to bym nie powiedział. Zwykła, czarna z duuużym środkiem :fcp1 Może to dlatego że ajerbeg był?

Mati0001
10-04-2006, 20:18
Nie wydaje mi się ,żeby to była sportowa kierownica.

Kapuhy
11-04-2006, 17:11
Nie twierdzę bynajmniej, że to 8 cud świata jest z F1 wydarty :) Ale wg małego kocurka są dwa modele-mniejsza, oznaczona jako sportowa (36 cm średnicy) i większa (38 cm)-chciałbym się tylko dowiedzieć, jakie macie u siebie i która jest standardem. Heloł, ma ktoś może kierownicę w swojej fiestce, czy wszyscy na wolantach śmigają? ;)

camsoon
11-04-2006, 21:19
Na mój gust to ona jest po prostu mniejsza niż w innych samochodach i jest wygodnie gruba. Jeździłem wcześniej kilka dobrych lat UNO, który w porównaniu z kierownicą fiesty ma kółko jak u stara. Czy sportowa? Może to tylko takie wrażenie?

Kapuhy
19-04-2006, 16:18
Ponawiam moją prośbę do wszystkich z odrobiną dobrej woli, kawałkiem miarki i kierownicą w fiestce mk. IV - jakiej średnicy macie kółko i czy trójramienne?

ralfo2
24-04-2006, 20:38
Ponawiam moją prośbę do wszystkich z odrobiną dobrej woli, kawałkiem miarki i kierownicą w fiestce mk. IV - jakiej średnicy macie kółko i czy trójramienne?


dzisiaj zmierzylem kierownice w mojej fiescinie
i ma rowno 36cm
jest mala i wygodna
dobrze sie nia kreci
trojramienna rzecz jasna

Kapuhy
24-04-2006, 21:23
Dzięki. A jaką masz wersję wyposażenia? I Twoja bryczka to mk. V zapewne? A kółko wygodne, fakt.

Pozdrowienia dla Rojka ;)

ralfo2
25-04-2006, 18:51
A jaką masz wersję wyposażenia?

według VIN wersja wyposażenia moje Fiestki to Family ale nigdzie nic nie słyszałem o takiej wersji w sprzedazy :fcp1

Pozdrawiam