Zobacz pełną wersję : ktoredy poprowadzic kable z podwozia ( przod ) do srodka


Michael
30-04-2006, 10:49
jutro tj poniedzialek zamierzam sobie zamontowac podswietlenie przodu auta, z podlaczeniem elektrycznym nie ma problemu ale zastanawiam sie ktoredy poprowadzic kable.

neony beda zamontowane pod przodem auta i teraz musze sobie poprowadzic kabelek do srodka auta ( gdzies w okolicach przycisku ogrzewania tylniej szyby ) z pstryczkiem ktory je bedzie wlaczac i wylaczac

pytanie jak mam przeprowadzic ten kabel i ktoredy ( z komory silinika do wnetrza auta ) bo nie mam zielonego pojecia :fcp8

goku
30-04-2006, 15:47
:fcp26 Może ja pomoge.
Jakiś czast temu zakładałem Centralny Zamek i miałem podobny problem, ponieważ sterownik i centralka są pod maską a kable musiałem wprowadzić do środka i potem do drzwi..... . Rozwiązanie było banalnie proste.:-)

od strony kierowcy wkładając kable z zewnątrz ( obok silnika ) przy wyjściu drąrzka kierowniczego jest taka guma w której są też przewody ( może ih nie byc bo to jest rodzaj zaslepiki ) i poprostu wyciagasz tą gume i robisz niewielkie odtwory tak aby tylko przeszły kable ( ciasno ) i problem z głowy. A w srodku kable wyjda obok drąrzka kierowniczego ( w nogach kierowcy ) a z tamtą już dowolna droga w kazde miejsce w samochodzie.

P.S Podłączałem tez inne kable tą drogą i trwało to raptem kilka minut. Powodzenia.Daj znać jak rozwiązałeś problem. :fcp26

Michael
01-05-2006, 00:27
no dzieki za info!! !!

jutro sie za to biore i na pewno dam znac jak mi poszlo.

pozdro

[ Dodano: 2006-05-01, 15:59 ]
nie wiem teraz czy pisales mi wlasnie o tym punkcie ale ja znalazlem taka gumowa zaslepke w sciance komory silnika i jest ona zlokalizowana zaraz ZA filtrem paliwa - puscilem tamtedy przewody i pieknie sie udalo bo wyszly kolo pedalow :fcp18

dzieki za podpowiedz w kazdym badz razie bo nie musialem za duzo kombinowac

ps. neony juz swieca - narazie przod auta, w niedalekiej przyszlosci bedzie komplet i wtedy sie pochwale zdjeciami :fcp20

goku
02-05-2006, 15:40
:fcp26 Własnie o to miejsce mi chodziło. Cieszę się, że mogłem pomuc.
Pozdrawiam :fcp26