Zobacz pełną wersję : Gdzie jest sterownik dmuchawy???


maniaq
10-05-2006, 08:53
Witajcie,

mam ogromny problem ze zlokalizowaniem sterownika dmuchawy lub jak kto woli rezystorów dmuchawy. Moja dmuchawa działa tylko na 4 i jak mniemam szlak trafił te właśnie rezystory.

Czy możecie mi pomóc i opisać mi miejsce gdzie ten sterownik się znajduje w fieście'98?
Co trzeba odkręcić, zdjąć, by do niego dotrzeć?

pozdrawiam

szyss
10-05-2006, 15:07
witam, sterownik dmuchawy, jako tako i nawiewu jest umieszczony pod radiem, tam gdzie sa pokretła regulacyjne, natomias moze stalo ci sie cos z kostką od zasilania dmuchawy(ja tak mialem) ktora znajduje sie nad nogami pasazera

maniaq
12-05-2006, 10:47
Wielkie dzięki, dzisiaj zobaczę :fcp5
Zastanawiam się natomiast, gdzie dokładnie szukać kostki zasilania dmuchawy. Piszesz, że jest nad nogami pasażera, czy konieczne jest zdjęcie plastyków, ponieważ nad nogami pasażera znajduje się tylko schowek!

pozdrawiam

szyss
12-05-2006, 11:21
zerkne dzis do autka i dokladnie ci to opisze, jak sie uda to moze jakas fotka

[ Dodano: 2006-05-12, 11:47 ]
no wiec tak, kostka od dmuchamy znajduje sie patrząc zaraz za drązkiem zmiany biegów jest tunel, i idac dalej tym tunelem, po stronie pasazera na koncu (jego boku oczywisice jest owa kostka. załacze zdjecie jak mi sie uda. Podaj mi maila to przesle ci zdjecie jak by nie znalaslec, bo jak sie nie myle ta kostka moze byc pod wykladzina albo co to tam jest

skarabeusz80
19-05-2006, 06:51
Dzieki panowie u mnie tez poszla kostka, tylko nie wiem co z tym zrobic cala po prostu sie stopila chyba walne to na jakies wsowki na sztuke, na razie calkiem to odlaczylem Dzieki za pomoc