Zobacz pełną wersję : [Mondeo 2000-2007] Tulejki oraz łożysko do tylniego zawieszenia kombi jakiej firmy ?


Mondeusz123
27-07-2011, 00:17
Witajcie od 5 miesiecy gdy poruszam sie po nierównej nawierzchni słychac klekoty które z czasem sie nasilaja (teraz juz dosyc mocno stuka) oraz gdy wjade w zakret samochód jest niestabilny (wyrzuca mnie na zakretach), byłem u mechanika na podnośniku sprawdził i zalecil wymiane tuleji wachacza poprzecznego oraz poprzecznego nośnego. Chciałbym was zapytac jakiej firmy, gdzie, i ile kosztują, oraz czy to jest normalne ze zużyły sie one przy przebiegu 155tys. km ? Przy okazji zapytam o łozysko tylniego koła (które strasznie wyje jak by miało zaraz koło wypaśc) jak wygląda z cena oraz jakiej firmy najlepiej zakupic. Zależy mi aby kupic tanio ale jednoczesnie dobrej jakosci poniewarz mam zamiar troche potrzymac mojego mondziaka:) Dzieki za wszelkie informacje. Pozdrawiam

Emmm
27-07-2011, 00:26
Na tych elementach nie oszczędzaj, bo nie warto, zwłaszcza, że różnice w cenach nie są aż tak ogromne - kupuj oryginały, nie zamienniki. Możesz kupić w którymś z internetowych sklepów forda (zdarzają się fajne promocje), lub w hurtowni motoryzacyjnej. Co do przebiegu, to nasze drogi potrafią skrócić go jeszcze bardziej.
Pozdrawiam

eddek
27-07-2011, 09:06
Łożysko na tył razem z piastą. SKF ok. 350 zł. Innych nie warto.
Tuleje oryginalne do kupienia w internecie. Ja za cały komplet na tył do kombi dałem 405 zł, ale można kupić pojedynczo.