Zobacz pełną wersję : Montowal ktos palmtopa do Fiesty MKVI (2002 r.)?


Martini
26-06-2006, 08:59
Witam,

Chodzi mi o to, ze kupilem sobie palmtopa i mocowanie na kratki nawiewu (dolaczone w zestawie) za cholercie do Fiesty (jak to w Fordzie - nic pasujacego idealnie do 90% samochodow w Fordzie nie dziala ;-/) nie przypasuje, gdyz kratki sa bardzo "glebokie" i mocnowania sa poprostu za krotkie :-( Nie chcialbym (z roznistych powodow) uzywac uchwytu mocowanego na szybe (ani tez wiercic w desce - wiercenie wchodzi w gre tylko w przypadku elementow wymiennych, takich jak np. czesciowo niewykorzystany - zaslepki - zespol przelacznikow po prawej stronie) i dlatego pytam tutaj, czy ktos z Was nie wpadl na jakis genialny sposob zamontowania palma? ;-) Rozebralem wczoraj cala konsole srodkowa (tam, gdzie jest radio) i zaden mega pomysl nie przyszedl mi do glowy (moze za cieplo bylo? ;-)) Najbardziej pasowaloby mi zamontowac na... przycisku od awaryjnych ;-D

Pozdrawiam,

--
Martini

alaraf
10-08-2006, 22:01
Powiem tak, jeżeli nie chcesz wiercić dziur w tapicerce i zalezy Ci, żeby wszystko idealnie pasowało, to tylko BRODIT.

Jest drogi, to fakt ale rozwiązanie idealne, bez dziurawienia tapicerki i bardzo przemyślana konstrukcja. Możesz kupić w Polsce, ale zapłacisz jak za zboże (ceny są koszmarnie wysokie).
Ja kupiłem w sklepie internetowym w Holandii za 1/3 ceny w Polsce (razem z kosztami transportu).

Poczytaj sobie na stronie producenta: http://www.brodit.com/

Uchwyty składają się z 2 części: ProClip - elementu montowanego do tapicerki konkretnego modelu i rocznika samochodu, bez wiercenia niepotrzebnych dziur oraz uchwytu do konkretnego modelu palmtopa/telefonu (moga być aktywne - z zasilaniem, lub pasywne - bez zasilania).