Zobacz pełną wersję : [Mondeo 1996-2000] 6 błyśnięć-obwód bocznej poduszki pasażera


Martinek
17-07-2012, 05:15
Poszperałem na forum i z tego co ja się orientuję to mam tylko dwie poduszki. Co w takim razie może oznaczać 6 błyśnięć? Dodam że czasem mruga a czasem nie.

Wojtek
17-07-2012, 07:05
Jeżeli w fotelach przy słupkach nie masz poduszek , to może kiedyś były , tylko ktoś zmieniał fotele i została instalacja...

W tym temacie http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=72656 wpisz swój numer VIN i poproś kolegów o sprawdzenie jak było fabrycznie. Będziesz wiedział na 100% z iloma poduszkami auto wyjechało z fabryki.

Pozdrawiam
Wojtek.

Martinek
29-07-2012, 08:14
A macie jakieś fotki tych bocznych poduszek może ja je mam ale ich nie widzie . Czy to jest jakoś napisane "airbag" na fotelu albo słupku. Czy w takim razie pod fotelem powinienem mieć dwie żółte kostki ? (jedna od napinacza druga od poduszki).

Marek
29-07-2012, 08:26
nie ma napisu airbag.

Trzeba pomacać bok fotela;) i wyczuć czy pod tapicerką jest prostokątne pudełko.

Ewentualnie możesz też zobaczyć ile kostek z kablami masz podpiętych pod fotelem lub w dziale hyde park poproś o rozkodowanie vin

Martinek
30-07-2012, 08:05
Pomacałem fotele i rzeczywiście coś było. Czyli mam nadzieje że czyszczenie kostek pod fotelem pomoże.