Zobacz pełną wersję : interfejs diagnostyczny do mondeo mk1


bumbum
07-01-2007, 12:39
Czy taki interfejs bedzie pasował do mk1?
link do aukcji (http://www.allegro.pl/item153350399_diagnostyka_obd_1_obd2_bez_komputera _.html)
Chce kupić coś takiego bo na stacji diagnostycznej napewno drogo to kosztuje takie badanie a wiem ze bede musiał zapłacic za takie badanie bo mechanik nie znalazł mi usterki I musi zawieść auto do stacji diagnostycznej.

frompoland
07-01-2007, 12:50
bumbum, ford jest wredny co do komputerow diagnostycznych, problemy ma nawet z markowymi komputerami (nie fordowskimi) a co do piero z jakims "dziadem za 99PLN???)

llechu
07-01-2007, 12:53
frompoland, to ty nie jedziesz do mnie? Sławko 15 minut temu dzwonił i mówił, że właśnie wychodzi z domu.

karex
07-01-2007, 12:55
bumbum, zobaczyłeś aukcję i nawet nie czytałeś jej treści? Przecież już pierwsze słowa to:
Firma "Mari" ma do zaoferowania Państwu Skaner Diagnostyczny do samochodów z grupy VW(Audi-Seat-Skoda-Volkswagen wszystkie modele od 1990 do 2003)
Czy Ford to grupa VW :fcp15 .
Użyj opcji "szukaj" i wpisz sobie hasła w stylu: kody błędów, OBD, interfejs itp. Masz lekturę na conajmniej jeden wieczór. Tym bardziej, że u Ciebie można zbudować prosty moduł za maks 3 zł. Ale to już musisz poszukać (średnio co miesiąc pojawia się to samo pytanie :fcp24 ).