Zobacz pełną wersję : Jakie głośniki są najlepsze do Mondeo III


chuck_noris
05-09-2004, 18:01
Mam zainstalowane głośniki dwudrożne w Mondeo ale ich brzmienie mnie nie zadowala. Jakie najlepiej zastosować, gdzie wstawić głośnik wysokotonowy ?

Radomir
05-09-2004, 20:22
Wiesz to zalezy czego oczekujesz. Prawdziwego brzmienia za 200 zł w samochochodzie nie posłuchasz. Za ile to ma być? Czy wzmacniacz ma być, zeby panienki sie odwracały, wszystko to trzeba przemysleć. Jestem fanem w dziedzinie dzwięku, Mozna załozyć sobie kilkudrozny dzwięk (dolby digital z dekoderem ac 3 jak w przypadku DVD ) , ale to juz 2700 - 12000. Wszystko to zalezy od Twoich mozliwosci finansowych Ja choc dzwięk w domu mam czysty, w samochodzie siedzą głośniki typu ,,MAGNAT'' a i te z przodu szykują sie do wymiany bo nie wydalają. A czy głośnik wysokotonowy? Moim zdaniem dobra para trójdrożnych załatwi sprawę, bez wycinania dodatkowych dziur. ;)

Pozdrawiam melomana;

Greg
05-09-2004, 21:15
Sorki , nie trzeba wycinac dziur zeby zamontowac gwizdki . Jezeli chcesz osobne wysokotonowki , to powinny byc umieszczone na wysokosci uszu i skierowane w twoja strone . Co do jakosci , to napisz jaka cena cie interesuje

toz
06-09-2004, 15:42
I ja sie włączę. Ja dam rade wydać do około 700-800 zł (z montażem).