Zobacz pełną wersję : jak rozebrać tapicerkę w drzwiach Fusiona?


Brach Tomasz
23-09-2004, 11:35
Jeśli ktoś wie jak rozebrać tapicerkę w Fordzie Fusionie to bardzo proszę o przesłanie niezbędnych informacji jak to zrobić. Nie będę wydawał pieniędzy na montaż głośników jeśli można zrobić to samemu.

Dj Brabus
27-09-2004, 13:07
Nie wiem czemu stworzyłeś dwa tematy o tym samym zagadnieniu :wink: ale służę radą :))) Po pierwsze przy klamce masz takie zaślepki - za nią jest śrubka. Potem zdejmujesz uchwyt drzwi - tam powinny być następne dwie śrubki. Potem zdejmujesz trójkącik przy lusterku i delikatnie dobierasz się do całej tapicerki uważając, żeby za dużo zaczepów nie połamać. I wszystko. Przy montażu innych głośników niż fordowskie (wtyczkę mają specjalną) trzeba przelutować wsuwki. Powodzenia!!

Brach Tomasz
21-10-2004, 15:46
Dziękuę bardzo za radę - jakoś się udało zamontować głośniki, ale nie bez strat. Kilka kołków plastikowych musiałem wymienić na nowe-są strasznie kruche.

Dj Brabus
22-10-2004, 13:01
Cieszę się, że udało mi się jakoś Ci pomóc :) - niestety jak piszesz kołeczki są słabiutkie... Polecam się na przyszłość z pomocą!! 8-)

zamieram_się
18-01-2014, 12:01
czy ktoś mógłby zrobić fotorelację? potrzebuje dostać się do tapicerki żeby wymienić mechanizm szyby w fordzie fusion

pankrakus
23-01-2014, 05:19
Witam

A może by tak zaglądnąć do podwieszonego wątku FAQ => jest tam odpowiedni link

Druga opcja (dla zaawansowanych użytkowników) to użycie opcji SZUKAJ

pozdrawiam
pankrakus