Zobacz pełną wersję : Regulacja recznego


LysyDMI
20-04-2007, 18:11
Czy ktos wie jak sie reuluje w tym modelu(rok98) reczny (pod autem czy w kabinie przy dzwigni)

damian6819
20-04-2007, 18:14
w kabinie przy dzwigni, było na forum ?!

radekbox
20-04-2007, 18:47
wystarczy tylko lekko podwazyc i ten maly kawalek plastiku wyjdzie i masz tam srubke do podkrecania :fcp3

bioly25
25-04-2007, 22:35
hej,ja mam pytanko, bo wymieniałem ostatnio szczeki z tyłu w bebnach i mój reczny zamiast sie poproawic to sie pogorszył jeszcze,i pytanie brzmi czy reczny reguluje sie tez na samoregulatorze w bebnie czyt tylko na srubie koło dzwigni ręcznego ?? bo to podciegniecie tej sruby nic nie dąło bo juz wystaje z meszka skórzanego czy jak to sie nazywa . wyczytałem tez ze pod smaochodem jest regulacja ,własnie musze naciagnac reczny a ta srube pod dziwgnia popuscic duzo i dopiero na dole nakretkami kontrucjacymi wyregulowac.
dodam ze szczeki jakie kupiłem nie były orginalne i rózniły sie od orginałów troszke iz miał takie bolce (ograniczniki jak by)ze nie chowały sie bardziej jak stare tarcze głebiej i dociskały do koła okładziny. poradzcie mi jak sie reguluja jak sama srubka przy dzwigni nie da rady.