Zobacz pełną wersję : kluczyk do forda


modi
26-04-2007, 20:08
witam wiarę.mam pytanko odnośnie kluczyka do forda bo mam dwa-jeden płaski którego używam a drugi jest z przyciskiem na środku i diodą.moje pytanie brzmi-do czego on służy\pytanie może śmieszne ale po coś on jest\.dzięki za ewentualne odpowiedzi.pozdrawiam.

byku1401
26-04-2007, 21:31
no dioda sluzy ewentualnemu podswietleniu np zamka w nocy :)

MatMM
27-04-2007, 09:28
Choć jest dość mało skuteczna.
Jednak tak nasunęło mi się pytanie... czy nie dało by się przeorbić kluczyka tak by przycisk nie służył jako podświetlenie ale jako centralny z kluczyka ?
Mam tak w Focusie jednak tutaj wszystko opiera się na dodatkowych "wynalazkach" dlatego jestem ciekawy.

PrzeeMOC
27-04-2007, 10:24
Sądze, że sie da... czy uda się to samemu zrobić? Nie sądze.
Ale są różni elektornicy-czarodzieje i ktoś by to zrobił.

Do mojego gość podłączył alarm pod centralke.
Ale alarm sprzed 12 lat (pilot z 1 przyciskiem, który standardowo włączał i wyłączał tylko alarm, a teraz przytrzymując dłużej moge zamykać bez alarmu, wyciszać itp.), mimo, że oficjalnie każdy mówił żę to nie możliwe...

MatMM
27-04-2007, 11:03
Będę musiał nad tym pomyśleć, bo pomyśł wydaje mi się dobry, ciekawe tylko czy wszystko się zmieści w kluczyku.....

PrzeeMOC
27-04-2007, 11:20
były kluczyki z dwoma przyciskami do otwierania drzwi, tylko nie wiem czy są one takich samych rozmiarów, więc może się zmieści. Bajer byłby fajny :fcp1

MatMM
27-04-2007, 12:19
W focucie są np trzy guziki (otwieranie, zamykanie, bagażnik) jednak tamten kluczk jest znaczniejszych rozmiarów....