Zobacz pełną wersję : pykanie przekaźnika pompy paliwa


Marcin20
29-04-2007, 20:26
Witam! pisałem juz wcześniej ale jakoś nikt mi nie chciał pomól lub nie potrafił. Problem jest taki że czasami nie zawsze przewaznie jak silnik sie rozgrzeje zaczyna mi pykać przekaźnik pompy paliwa samochód wtedy nie chce jechac obroty lekko podchodzą do góry i jak tylko dodam gazu to znowu słychac pykanie przekaznika samochod wtedy szarpie, muli nie chce dalej jechać jak go zgasze jest ok przez jakiś czas. Co to może byc pompa paliwa??? lejace wtryski??? czyściłem wszystkie przekaźniki wszystko co sie dało ale nie pomogło. jak sa obiawy konczacej sie pompy lub lejacych wtryskow?? mam troche okopcona koncowke tłumnika nie wiem czy to moze miec cos wspolnego.prosze o rady,wskazowki itp nie chce tak dalej jezdzic bo juz prawie mialem przez to wypadek jak wyprzedzalem tira

-waldi-
30-04-2007, 06:33
Nikt nie odpowiedział na pytanie bo juz byla wielokrotnie opisywana taka usterka - użyj "Szukaj", a jak nie wiesz co wpisac to wpisz "skrzynka bezpiecznikowa"

po za tym po co tworzysz nowy temat skoro juz taki sam napisales :fcp13 TU (http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?p=222745&highlight=#222745) prosze kontynuowac!