Zobacz pełną wersję : Palące się non-stop światła hamowania


Zibi77
16-05-2007, 08:39
Zauważyłem,że gdy tylko zapalam silnik automatycznie same od siebie włączają się światła hamowania.Nie reagują na nic i tak jeżdżę z nimi niczym ze światłami mijania.Nie wiem co może być tego przyczyną.Czy powód leży w bezpiecznikach czy gdzie indziej..?

wrredusek
16-05-2007, 08:49
Napewno jakieś zwarcie, tylko pytanie gdzie, musisz poszukać. Może woda dostawała się na skrzynkę bezpiecznikową. Powyciagaj bezpieczniki, najpierw odpowiadające za światła stopu. Bawiłeś się kiedyś w elektrkę, bo to będzie dość żmudna praca. A jak hamujesz to coś się zmienia, czy jeździsz bez sygnaalizacji hamowania? Skąd jesteś?

Zibi77
16-05-2007, 09:25
Czy hamuje czy nie,nic się nie zmienia.Swiecą się cały czas.Wyłączają się dopiero po zgaszeniu silnika.Czyli jeżdżę cały czas na światłach mijania i hamowania.

ko.mar
16-05-2007, 11:09
Zanim zaczniesz dobierać się do skrzynki bezpiecznilowej sprawdź czy nie zaciął się automat od "stopu" :fcp7 :fcp9

TomLel
16-05-2007, 11:20
Miałem to samo, a przyczyna leżała w krańcówce pedała hamulcowego. Po prostu wyskoczyła ze swojego miejsca (zaczepu) i cały czas był wcisniety tak jakby pedał był cały czas wciśniety. Sprawdź ta krancówke przy pedale stopu.

Zibi77
16-05-2007, 12:57
Dzięki.Zrobiłem.Nie bezpeczniki ale niedokręcony przełącznik koło pedała.