Zobacz pełną wersję : Głowica


Daniel29
18-05-2007, 16:39
Witam! Panowie czy ktoś nie ma do sprzedania głowicy do RS 2000 bo zrobiło się jej za gorąco i sobie pękła I jeszcze jedno pytanko czy głowica od XR3 1.8 by pasowała myślę że nie ale chcę się upewnić

VinCe
18-05-2007, 16:52
Witam! Panowie czy ktoś nie ma do sprzedania głowicy do RS 2000 bo zrobiło się jej za gorąco i sobie pękła I jeszcze jedno pytanko czy głowica od XR3 1.8 by pasowała myślę że nie ale chcę się upewnić
od 1.8 nie pasuje.. a nie da się tej Twojej zrobić? zapytaj w punkcie regeneracji

Daniel29
19-05-2007, 18:03
Do VinCe-a Widzę że jeździsz takim samym autkiem. Apropo głowicy teoretycznie jest do pospawania ale nikt nie jest w stanie dać mi gwarancji na jak długo to wytrzyma poza tym są do zrobienia jeszcze zawory planowanie więc nie ma raczej sensu Tylko jest problem dostać takie "cudo"więc może nie będzie wyjścia Dzięki za podpowiedź

VinCe
21-05-2007, 15:15
Do VinCe-a Widzę że jeździsz takim samym autkiem. Apropo głowicy teoretycznie jest do pospawania ale nikt nie jest w stanie dać mi gwarancji na jak długo to wytrzyma poza tym są do zrobienia jeszcze zawory planowanie więc nie ma raczej sensu Tylko jest problem dostać takie "cudo"więc może nie będzie wyjścia Dzięki za podpowiedź
na upartego głowa od scorpio/galaxy 2.3 pasuje więc też takiej możesz szukać.Jak kupisz używaną głowice to planowanie i tak CIe czeka..Ja bym się jednak dowiedzial na Twoim miejscu ile kosztuje kompletna regeneracja głowicy bo z używkami to też różnie bywa.\
p.s. autkiem to jeźdze innym :-).. ale silnik taki sam. :-)