Zobacz pełną wersję : Prosze o pomoc 4000 RDS


dex421
03-01-2005, 15:54
Mam maly problem moj maly wpisal w samochodzie w radiu 4000RDS 10 razy bledny keycode i nic nie da sie zrobic czy mozna w jaksi sposob to naprawic gdyz ja swoj key posiadam tylko nei mam mozliwosci wpisania czy pomoze jak wycigan eradia na kilka godzin - Dziekuje za pomoc

Greg
03-01-2005, 16:33
Powinno pomoc , ale to moze byc kilka albo kilkanascie godzin . Z tym ze radio powinno byc wlaczone , powinno miec napiecie wiec nie mozesz go wyciagac . Jezeli chcesz go wyjac to podlacz w domu np. pod prostownik .
Pzdr.

dex421
03-01-2005, 20:09
Dzieki, ale czy jest moze jeszcze jakas inna mozliwosc bo nawet nie iwem jak ten prostownik podpiac nie wiem qre to piny w kostce radia, radio juz wyciaglem taka plama mam key tylko jak go wklepac jak juz wykorzystane zostalo 10 prob.
Pozdrawiam serdecznie

Jacek
03-01-2005, 20:27
Jesli po wlaczeniu radia pojawi sie napis LOCK lub LOCKED - moze byc klopot z samodzielnym odblokowaniem. Pozostaje wizyta w ASO.

dex421
03-01-2005, 21:40
Hmm, Czyli malo prawdopodobne ze by je odblokowac, bo wlasnie pisze "locket" da sie takie cos zrobi jak nie to ile bedzie mnie to kosztowalo -sam key kode posiadam, moze jest jakas mozliwosc

Jacek
04-01-2005, 01:00
Pogadaj z ASO - jak masz oryginalny kod to moze zrobia to za niewielkie pieniadze....

A.S.
08-01-2005, 17:54
Witam!!
Jak masz w okolicuy jakąś duża giełdę samochodową to na niej sa goście co ci to usuną ...... Jeżeli mieszkasz blisko Katowic to polecam wizytę na Milowickiej giełdzie elektronicznej........ lub ewentualnie wizytę w MYSZKOWIE :-)).............

heon
16-01-2005, 18:48
kupiłem forda i nie bardzo wiem gdzie jest ten kod do radia niby dostałem fszystkie papiery czy ktos moze napisac gdzie jest ten kod do radia
hodzi o forda focusa

Greg
16-01-2005, 19:01
Witam , ja mialem wpisany w instrukcje obslugi .
Pzdr.

Pawel
16-01-2005, 19:44
Albo poszukaj w takiej niebieskiej "aktówce" co masz na papiery(zakupu, gwarancje itp.) i instrukcje.

heon
16-01-2005, 21:19
mam aktówke i w niej instrukcie i do auta i do radia ale nigdzie nie widze tam kodów do radia moze dlatego ze są po niemiecku?? ale to bum sie kapną prosze o jeszcze jakies infoemaci np na kturej stronie w instrukci obsługi do ałta czy do radia

Greg
16-01-2005, 21:25
mam aktówke i w niej instrukcie i do auta i do radia ale nigdzie nie widze tam kodów do radia moze dlatego ze są po niemiecku?? ale to bum sie kapną prosze o jeszcze jakies infoemaci np na kturej stronie w instrukci obsługi do ałta czy do radia
Napis CODE 1234 jest pewnie taki sam w polskiej jak i niemieckiej instrukcji do auta lub ałta :D
Pzdr.

heon
16-01-2005, 21:32
dzinki sprubuje

frelek
03-11-2007, 11:16
Witam, niedawno kupiłem focusa z radiem 4000 RDS i po rozłączeniu akumulatora potrzebny jest keycode. Mam pytanko gdzie jest ten kod. Mam instrukcje obsługi i wszystkie papiery tyle ze wydaje mi się że brakuje instrukcji obsługi audio. Czy taka instrukcja była dawana do każdego samochodu?. Mam kontakt z poprzednim właścicielem i mówi ze radio było zakładane przy zakupie...

arturek
04-11-2007, 18:13
Witam, niedawno kupiłem focusa z radiem 4000 RDS i po rozłączeniu akumulatora potrzebny jest keycode. Mam pytanko gdzie jest ten kod. Mam instrukcje obsługi i wszystkie papiery tyle ze wydaje mi się że brakuje instrukcji obsługi audio. Czy taka instrukcja była dawana do każdego samochodu?. Mam kontakt z poprzednim właścicielem i mówi ze radio było zakładane przy zakupie...

Jest osobna instrukcja audio.
http://www.witek.enterpol.pl/Audio.pdf
Instrukcja audio była dodawana do radia a nie do samochodu. Czyli gdy radio kupione z samochodem to masz instrukcję audio.
W instrukcji audio jest wpisywany przez dealera 4-ro cyfrowy kod radia.
Kodu nie powinno być nigdzie indziej.
Czasami bezmyślni serwisanci / sprzedawcy przyklejają kod na obudowie radia (szczyt kretynizmu).
Ktos miał przyklejony kod gdzieś w bagażniku.
Normalnie powinna być karta z kodem.
Kod jest generowany na podstawie numeru seryjnego radia.
Powinni Ci pomóc jeśli auto było kupowane z radiem (bedzie wpis w karcie wyposażenia pojazdu). Czyli pomoc sprzedającego + ASO.
pozdrawiam
Arturek

frelek
09-03-2008, 13:07
Witam ponownie! Okazało sie, że mechanik nie musiał rozłączać akumulatora wiec jak na razie radio działa...Ale w końcu bede musiał ten akumulator rozłączyć. Mam pytanko co do samego radia- jak jest montowane?- jeżeli je wyciągne to czy od razu się rozłączy czy normalnie kable są na tyle długie ze bedzie dalej działać? Bo keycoda nie mam dalej a pisaliście wcześniej ze keycode może być przyklejony od środka...A może jest jakaś możliwość odczytania kodu z samego radia? Pozdrawiam i z góry dziekuje za pamoc.

arturek
11-03-2008, 15:59
...A może jest jakaś możliwość odczytania kodu z samego radia? .
Niestety NIE
pozdrawiam
Arturek

marianex8
11-12-2008, 23:41
WITAM ! nabyłem fokusa z 2001,ale niestety w moim radiu trzeba podać key code,w załączonej dokumentacji też go nie ma .[............................................]
[............................]