Zobacz pełną wersję : [mk4] chuczy, trze przy kołach


adasko89
19-08-2008, 21:54
witam
mam taki problem. chuczy mi przy kolach na przodzie. chyba tylko z lewej strony. nie jestem pewien. łożysko zmieniałem wczesniej bo tez chuczalo. wedlug mnie to od tarcz hamulcowych. jak podniose auto i pokrece kolem to troche ciezko idzie. nawet na luzie jak jade to czuć że jakby delikatnie chamował. co to moze byc ?/. plisss o pomoc

Toudi19
19-08-2008, 22:45
to huczenie pojawia sie tylko przy hamowaniu czy ogolnie podczas jazdy? jesli przy hamowaniu to do wymiany klocki hamulcowe gdyz sa przegrzane albo popękane od temperatury. z przodu na kolach zawsze bedzie minimalny opor jak bedziesz chcial nim krecic. wymieniales obydwa lozyska? bo moze byc ze nowe łozysko bylo wadliwe albo zle zalozone lub za mocno dokrecone. pozdrawiam

michu 07
20-08-2008, 09:30
obstawiam klocki i tarcze do zmiany

adasko89
20-08-2008, 11:34
to huczenie pojawia sie tylko przy hamowaniu czy ogolnie podczas jazdy? jesli przy hamowaniu to do wymiany klocki hamulcowe gdyz sa przegrzane albo popękane od temperatury. z przodu na kolach zawsze bedzie minimalny opor jak bedziesz chcial nim krecic. wymieniales obydwa lozyska? bo moze byc ze nowe łozysko bylo wadliwe albo zle zalozone lub za mocno dokrecone. pozdrawiam


chuczy ogolnie podczas jazdy. a u mnie tarcze sa dosyc zurzyte, ale klocki maja dosc duzo okladziny/..