Zobacz pełną wersję : [MK7] Pęknięty przewód wspomagania kierownicy


User261984`
12-09-2008, 11:15
Witam.
Strzelił mi przewód wspomagania, bryzga mi wszędzie olej. Po uzupełnieniu (zanim zwróciłem uwagę) w ciągu 2 minut wszystko "zwrócił". Pękła dokłanie pierwsza guma - czy można gdzieś kupić taką część, wymienić, naprawić? pytałem się w sklepie - mówił że nie ma szans, a używanej nie chce bo znowu mi strzeli i lipa. Proszę o pomoc.

blair7
12-09-2008, 13:32
ASO, a jesli tam nie znajdziesz to nie pozostaje nic innego jak szrot, z postu wnioskuje ze to juz nie pierwszy raz sie zdarzylo, moze poszukaj przyczyny tej awarii, moze rura sie gdzies o cos ociera i dlatego tak jest

maćko_73
12-09-2008, 14:27
Ja naprawiałem takie coś w firmie dorabiajacej węże hydrauliczne.Wycieli stary pęknięty przewód i wstawili nowy odpowiednio zaciśnięty na rurce specjalnymi zaciskami-prawie jak orginał..Smiga do dzisiaj.Koszt ok.30 zeta. :fcp1

User261984`
14-09-2008, 19:45
Ja naprawiałem takie coś w firmie dorabiajacej węże hydrauliczne.Wycieli stary pęknięty przewód i wstawili nowy odpowiednio zaciśnięty na rurce specjalnymi zaciskami-prawie jak orginał..Smiga do dzisiaj.Koszt ok.30 zeta. :fcp1


Ale przewód miałeś osobno czy zajechałes tam autem? Pytam gdyż nie jest łatwo się tam dostać i wyciągnąć cały przewód, a nie jest on nigdzie łączony - poza gumami , a niechce czegoś uszkodzić "przyszpieszając" prace.

maćko_73
15-09-2008, 12:06
Zawiozłem sam przewód wymontowany z auta.Z dojściem jest faktycznie nie ciekawie ale powinienes sobie poradzić.:fcp1

Rafał A.(antek)
18-09-2008, 11:05
spokojnie, uzywana jak nie uszkodzona mechanicznie wytrzyma.