Zobacz pełną wersję : [Galaxy 1994-2000] Wymiana przewodów - jak często przy LPG


siewicz
28-10-2008, 15:59
Mam pytanie czy po przejechaniu 19tyś km to normalne że kable (motocrafta) są już do wymiany? Czy tarfiłem jakąś lipe? jeżdze na LPG

nnschswa
28-10-2008, 18:40
Mam pytanie czy po przejechaniu 19tyś km to normalne że kable (motocrafta) są już do wymiany? Czy tarfiłem jakąś lipe? jeżdze na LPG
Bubel? Polecają Sentecha do LPG
Ja szykuje sie do wymiany na BERU, bo mnie coś pogryzło jeden kabel... :fcp5

matix84
28-10-2008, 19:43
raczej bubel

Ja kupiłem jakieś kable (wg gościa z forda kiepskie), przejechałem na nich jak dotąd 30tys i jest wszystko ok.

D245
28-10-2008, 20:11
jak kupowales poza ASO tyo niestety mogles trafic na podrobke

subratri
28-10-2008, 21:37
Ja szykuje sie do wymiany na BERU, bo mnie coś pogryzło jeden kabel... :fcp5

to wymien ten jeden :)

nnschswa
29-10-2008, 08:15
Ja szykuje sie do wymiany na BERU, bo mnie coś pogryzło jeden kabel... :fcp5

to wymien ten jeden :)
Czemu? Beru złe???

subratri
29-10-2008, 08:18
nie wiem czy zle, ale po co kupowac szesc jak mozna kupic tylko jeden...
no pod warunkiem ze masz jeszcze czerwone oryginaly. jeden kosztuje 100 zl, jak Ci cos pogryzie za pol roku to znowu wymienisz tylko zepsuty, a jak zmienisz raz na inne (komplet) to po kazdym takim zdazeniu czeka Cie wymiana kompletu, bo z tego co wiem, inne niz te z forda nie sa sprzedawane na sztuki.

nnschswa
29-10-2008, 09:13
nie wiem czy zle, ale po co kupowac szesc jak mozna kupic tylko jeden...
no pod warunkiem ze masz jeszcze czerwone oryginaly. jeden kosztuje 100 zl, jak Ci cos pogryzie za pol roku to znowu wymienisz tylko zepsuty, a jak zmienisz raz na inne (komplet) to po kazdym takim zdazeniu czeka Cie wymiana kompletu, bo z tego co wiem, inne niz te z forda nie sa sprzedawane na sztuki.

Spokojna Twoja głowa :fcp2 Mam czerwone orginały, ale jeden czerwony został pogryziony jeszcze za Helmuta,a inny czerwony został wymieniony na czarny. Więć mam choinkę i jest buba.Zatem i tak musze wymienić komplet, np: na BERU a tamte "schowam na zaś" :fcp3


Paweł, sprawdzałem niedawno w InterCarsie komplet BERU kosztuje 460 PLN, po mojej specjalnej zniżce :fcp27 raptem 340 zeta.
Chyba zaryzykuje :fcp23

stachumal
29-10-2008, 09:53
siewicz, cześć. ja kupiłem w serwisie do 2.0 DOHC komplet przewodów za który zapłaciłem 252 zł i oczywiście motorcraft. nie wiem ile na nich przejadę lecz tylko te przewody polecał mi gościu który zakładał mi sekwencję . I jeszcze jedno kable w serwisie kupisz na sztuki.

Dla twojej wiedzy za świece motorcraft w serwisie zapłaciłem 40 zł/szt.( również tylko te rekomendował mój gazownik)

Pozdrawiam Staszek.Tylko kupując w serwisie masz pewność co do oryginalności części - wiem to z autopsji. CPN-u raczej też nie polecam . hi hi hi .