Zobacz pełną wersję : [Galaxy 1994-2000] Niestandardowy przycisk na konsoli - do czego może służyć?


ochrym
12-11-2008, 11:40
Prosze o rozszyfrowanie do czego jest przycisk ten pod przyciskiem do ogrzewania foteli. Ma tylko dwa polozenia 1 i 2.
Moze to jakaś samorobka. Ma ktos taki przycisk? To nie jest dogrzewanie.

pozdrawiam

T.

[attachment=0:3cjr0lex]Zdjecie(17).jpg[/attachment:3cjr0lex]

stachumal
12-11-2008, 11:53
ochrym, Cześć .Co prawda ja nie mam podgrzewanych foteli ale nie mam również takiego przełącznika.Według mnie to ktoś sobie sam założył . A ty kolego będziesz główkował do czego on służy.
Zobacz inne opinie . Może ktoś sie z takim czymś spotkał i ci podpowie.
Pozdrawiam Staszek.

Klaif
12-11-2008, 11:59
to co widać na fotce: lewy górny od przedniej szyby [i spryskiwaczy], prawy górny od tylnej szyby i lusterek, a dół pokrętła od siedzeń... piszesz pod siedzeniami... na fotce tego nie widać

stachumal
12-11-2008, 12:29
Klaif, ochrym pisze pod przyciskiem do podgrzewania foteli. Ten przełącznik co wygląda jak od jakiejś lampki . :fcp4

Klaif
12-11-2008, 12:40
Klaif, ochrym pisze pod przyciskiem do podgrzewania foteli. Ten przełącznik co wygląda jak od jakiejś lampki . :fcp4
pisalem że nie widze nic pod pokrętłem od foteli... foto nie miało opcji przewinięcia już widzę.... a sprawdź czy czasem nie zwiera on czujnika temp. na podszybiu... tego od dogrzewacza.

Dominikk
12-11-2008, 12:41
Cos podobnego widziałem jako przełączenie mocy silnika z fabrycznego na czipa

czytaczforum
12-11-2008, 13:09
dziwi mnie że próbujecie odganąć do czego ten włącznik.Przecież odrazu widać, że to nie oryginalny włącznik.Nie pozostaje nic innego jak go wyjąć i po okablowaniu sprawdzić dokąd prowadzą.To moze być wszystko od zwykłej lampki neonek poprzez włącznik gazu do zmiany koloru auta.Fantomas tez miał wiele włączników.Kolego wyjmij ten włączniki, musisz sam dojść do czego służył.Napisz jak znajdziesz.Powodzenia.

Pawel Sleper
12-11-2008, 16:06
Widzę że kolega ma diesla podobnie jak ja! Ja mam w podobny sposób podłączony (zamontowany) przełącznik od podgrzewacza. Zrobiłem po prostu ze mogę sam sobie uruchomić kiedy chce!
Pozdrawiam

marwyk
13-11-2008, 08:33
ja tez bym stawiał na podgrzewacz

ochrym
10-02-2009, 12:38
okazało się że ten przycisk włącza/wyłącza prąd w 12V gniazdach w bagażniku

pozdrawiam

T.

Klaif
10-02-2009, 15:42
okazało się że ten przycisk włącza/wyłącza prąd w 12V gniazdach w bagażniku

pozdrawiam

T.
ale w tym aucie?? czy w sąsiednim?? :fcp13 :fcp2 :fcp29 :fcp26

satchmo
10-02-2009, 19:59
Spotkałem kiedyś taki przełącznik w innym aucie i był podłączony do gniazda zapalniczki w bagażniku. Miał on na celu wyłącznie gniazda w momencie, gdy w samochodzie zamontowany jest inwerter na 220V i na tyle ukryty, że trudność stanowiło jego wyłączanie z własnego panelu. Dlatego, żeby kierowca za każdym razem nie musiał gdzieś daleko sięgać a jednoześnie mógł chronić akumulator przed wyładowaniem to sobie zainstalował dodatkowy wyłącznik. Według mnie dość praktyczne w samochodach rodzinnych gdy jadąc np na wakacje do ciepłych krajów mamy podłączoną kupę dodatkowego sprzętu dla wygody.