Zobacz pełną wersję : Jakie radio do 300zł ???


szywi
12-07-2005, 00:17
Jakie radyjkoCD byście proponowali? (max300zł) Radio ma być na tyle mocne żeby obsłużyło 4głośniki Jbl gto8626 (5x7) Myślę że radyjko 4X40W powinno obsłużyć te 4 głośniki... Czy myślicie że te głośniki to dobry wybór pod samo radio, czy lepiej kupić tańsze głośniki, a droższe radio?... Sam już nie wiem.
Nie zamierzam wrzucać wzmaka bo brak kasy, nie jestem audiofilem, ale lubię posłuchać głośnej, czytej muzyki... (trance, R&B) Doradźcie bardzo proszę...

z góry dzięki za info, pozdrawiam :) :) :)

essi
12-07-2005, 16:05
czy lepiej kupić tańsze głośniki, a droższe radio?
nigdy tego nie rob,do takich glosniczkow moim zdaniem zakup radyjko 4x45-50 W na mosfetach i bedziesz mial czego posluchac,zapewniam Cie.

szywi
12-07-2005, 19:58
Jakie radyjko ty byś założył essi :?: :?: :?:
jakiegoś pioneerka :?: moze deh-1600?? :?: ?? W sumie to tak myślałem nad tym radyjkiem :)
A i jeszcze jedno: czy radyjko które ma moc maxymalną 4 X 45 (lub 4 X 50) "uciągnie" 4 głośniki jbl gto o mocy w Rms 60W ????
Ostatnie pyt. to czy kable pozostałe od radia fordowskiego będą pasowały do innych modeli głośników oraz radii?? :? Są tam podpięte jakieś 2 duże kostki i jedna mała no i kabel antenowy oczywiśćie...

Pierwszy raz zmieniam radio więc pytam... Dla was to pewnie śmieszne, ale bądźcie wyrozumiali dla nowicjusza :wink:
pozdro.... :D

essi
12-07-2005, 23:14
Nie jestem zadnym ekspertem w tej dziedzinie ale lubie Pioneerki,nawet teraz mam KEH 7400 ze zmieniarka i aktywnym subem i jestem zadowolony :) a ten DEH 1600 to fajne radyjko,mozesz pozniej wmiare naplywu gotowki dorzucic jakiegos suba bo wyjscie bedziesz mial i z tymi glosnikami bedziesz naprawde zadowolony.

A i jeszcze jedno: czy radyjko które ma moc maxymalną 4 X 45 (lub 4 X 50) "uciągnie" 4 głośniki jbl gto o mocy w Rms 60W ????
spokojnie ;)

Ostatnie pyt. to czy kable pozostałe od radia fordowskiego będą pasowały do innych modeli głośników oraz radii??
tu raczej nie masz co marzyc,niestety trzeba przejsciowki albo ciachac :D to lubie najbardziej :D

[ Dodano: 2005-07-13, 00:17 ]
Pierwszy raz zmieniam radio więc pytam... Dla was to pewnie śmieszne, ale bądźcie wyrozumiali dla nowicjusza
Spoko,po to jest wlasnie forum ;)

szywi
13-07-2005, 14:23
Ostatnie pyt. to czy kable pozostałe od radia fordowskiego będą pasowały do innych modeli głośników oraz radii??
tu raczej nie masz co marzyc,niestety trzeba przejsciowki albo ciachac :D to lubie najbardziej :D


Jakie przejściówki? Gdzie je nabyć? Chodzi mi o przejściówki do radia deh-1600, bo chyba je kupuje na allegro ;) chociaż zobaczyłem na allegro wyzszy model deh-1700 i do tego nowy!! http://allegro.pl/show_item.php?item=57132237 co o tym sądzicie? Chyba lepiej będzie te 1700 co nie? W sumie to kasy by mi na nie starczyło :) :) :)
pozdrawiam i dzięki za info essi...


dodano 14lpica 12.48
Kupiłem przejściówki na allegro koleś zatwierdzał mnie w tym że będą pasować... http://allegro.pl/show_item.php?item=57435382 Jak będę montował, zrobię foty i wrzuce na forum. ;) ;) ;)
Radio kupuje pioneer 1700, no i jeszcze półkieszeń muszę dokupić do montażu...
Chciałem się jeszcze tylko dowiedzieć, czy kable w drzwiach od starych głośników będą pasowały do nowych głośników JBl o których wspominałem wyżej. :570:
pozdrawiam

melon
15-07-2005, 13:33
czy radyjko które ma moc maxymalną 4 X 45 (lub 4 X 50) "uciągnie" 4 głośniki jbl gto o mocy w Rms 60W ????

kazdy zestaw grajacy powinien wlasnie tak byc zrobiony, tzn glosniki powinny miec wieksza moc nic wzmacniacz bo inaczej by Ci sie spalily :)
wiec bez obawy :)

szywi
19-07-2005, 15:11
Kupiłem radyjko dzisiaj przysłali Pioneer deh-170 :D
Teraz mam dylemat jak do niego podłączyć kable głośnikowe... :idea:

W pioneerze jest wyjście na czincze, a z mondka wychodzą 3 kabelki przechodzące w małą kostkę.... Domyślam się że będzie trzeba przerabiać (kostkę na czincze) ale jak z czym do czego tego nie wiem, dlatego piszcie swoje sugestie...
Z góy dziękuję i pozdrawiam ;)

czaras
04-04-2006, 20:59
z mondka wychodzą 3 kabelki przechodzące w małą kostkę....

3 kabelki?? chyba cos ci sie pomylilo....
wydawalo mi sie, ze jest tylko + i - ......
:fcp9 :fcp9 :fcp9

Marek92248
04-04-2006, 21:23
Eee w Tym radyjku głośniki są na czincze :fcp15 chyba jakiś błąd się wkradł, mam właśnie takie radyjko (DEH 1700r) we fronterce i tam jest wszystko na kostki ISO, znaczy jest przejściówka OPEL>>>ISO.