Zobacz pełną wersję : [Mondeo 1996-2000] porada


kriss_k700
11-05-2009, 08:37
Witam Klubowiczy!!!
Mam pytanie odnosnie mondeo 2000 rok 2.0 Ghia X automat,hatchback,na budziku niecale 57 tys mil-warte zinteresowania?,ile pali,jak skrzynia itd w telegraficznym skrocie bym prosil.
Z gory przepraszam ze nie zagladam na juz istniejace posty bo sprawa urodzila sie wczoraj przed moja nocka a teraz ide spac i po spaniu jade do goscia ogladac-tak ze sami rozumiecie ze nawet nie mam mozliwosci przejrzec forum.
Z gory dzieki za sugestie i porady.
Pozdrawiam

P.S cena przystepna ok 900 funtow,nie wiem czuy to MKII czy inny bo sie nie znam ,prosze mnie skorygowacjeli sie myle

cosmo80
11-05-2009, 09:49
Czesc kolego. Sam mieszkam w UK i tutaj kupowalem swoje MK3. Jak dla mnie to troszke za duuuza okazja. Wiec zanim sie zdecydujesz to polecam ostroznosc i bardzo dokladne zbadanie auta. Sa firmy w UK ktore zajmuja sie tym profesjonalnie zajrzyj na www.theaa.com (http://www.theaa.com) i mozesz ich zamowic zeby dla Ciebie zrobili test auta. Musisz wczesniej uzgodnic z wlascicielem czy sie zgodzi jesli nie to sam sobie odpowiedz dlaczego. Pozdrawiam i zycze udanych zakupow :-)

kriss_k700
11-05-2009, 20:57
No i d...a blada ghia x okazal sie glx,przebieg faktycznie 56000,ale w srodku i na zewnatrz szczochrany,nie mam ani czasu ani wiecej kasy zeby go picowac,eeeeee szkoda gadac i jak zwykle klima nie dziala,dzieki pozdrawaim

motorek26
12-05-2009, 22:39
popraw temat zgodnie z regulaminem w przeciwnym wypadku wyladuje w zsypie