Zobacz pełną wersję : [Mondeo 2000-2007] Szarpanie autem prosze o szybka pomoc


roxon1
16-05-2009, 16:28
Witam, mam problem z moim mundkiem dzisiaj zaczął cholernie szarpac silnikiem i sie dławic ze aż mi gasł w czasie jazdy. Rzucał obrotami w góre i w dół i gasł po chwili.jak zacząłem mu wstawiać to po pewnym czasie to ustało, i jeszcze jedno zapaliła mu sie kontrolka od świec ale jak go zgasiłem i ponownie odpaliłem to sie jak na razie nie zapaliła. Wczesniej tez coś takiego miało miejsce wymieniłem mu filtr paliwa i to ustało. Miał dzisiaj koncówke paliwa moze zaciagnał syf z baku? Bo to nie chyba wtryski??????????to nie te objawy mam racje? Prosze o pomoc.

godleś
16-05-2009, 18:41
mógł zaciągnąć syf kolega miał to samo jeżdził do końca auto odmówiło wymieniłfiltr odpowietrzył jak ręką odjoł

radek1977
16-05-2009, 18:51
Witam
Mój znajomy miał to samo z focusem syf z baku po wymianie filtra paliwa wszysko wróciło do normy

Robert_Taki
17-05-2009, 16:50
Sprawdź elektryczną pompę paliwa,tą przy zbiorniku paliwa.Może byc już na wykończeniu i się przycina,co daje takie objawy jak opisałeś.

roxon1
04-06-2009, 18:47
Problem rozwiazany przyczyna był czyjnik cisnienia magistrali. Jak by komus po diagnostyce komputerowej okazało sie ze ma walniety ten czujnik to szukajcie gdzies używany bo serwis sprzedaje tylko z listwa i kosztuje ok. 1200 zł.
POZDRAWIAM