Zobacz pełną wersję : [Galaxy 1994-2000] pompka paliwa do dogrzewacza


dkdaniel
23-05-2009, 18:59
temat wielokrotnie przerabiany. nie moge jednak znalezc potrzebnej odpowiedzi. potrzebuje kupic pompke do dogrzewacza galaxy 98 rok. w zeszlym roku ja regenerowalem poprzez dolutowanie kabelka do reszty styku , niestety pod koniec zimy padlo i teraz juz nie ma do czego lutowac. moje pytanie brzmi : gdzie kupic pompke? te na allegro widzialem. moze ktos zna jakis sklep z takimi gadzetami?

darabont
23-05-2009, 19:16
Z kupnem będzie raczej ciężko,albo wysoka cena.U siebie miałem podobny problem.Z tego co pamiętam pompka kosztowała 250 zł.Skoro masz już "zepsutą" przetnij szlifierką w koło ,od góry i wyciągnij środek.Dolutujesz kabelki.Ja później całość skleiłem klejem podobnym do plasteliny zastygającym na kamień "nie pamiętam nazwy",żeby było szczelne.Chodzi drugą zimę.

dkdaniel
23-05-2009, 19:30
Z kupnem będzie raczej ciężko,albo wysoka cena.U siebie miałem podobny problem.Z tego co pamiętam pompka kosztowała 250 zł.Skoro masz już "zepsutą" przetnij szlifierką w koło ,od góry i wyciągnij środek.Dolutujesz kabelki.Ja później całość skleiłem klejem podobnym do plasteliny zastygającym na kamień "nie pamiętam nazwy",żeby było szczelne.Chodzi drugą zimę.

mowisz ze mozna ja "otworzyc" bez uszczerbku ?

Klaif
23-05-2009, 22:06
dasz radę bez problemu.... te metalowe języki wkrętakiem musisz odgiąć i zdejmij oba wieczka... przynajmniej ja tak robiłem bo miałem tez prasę do dyspozycji :D