Zobacz pełną wersję : [Mondeo 2000-2007] Klimatyzacja jak włączyć ?


qdziu
28-05-2009, 12:59
Jadąc samochodem włączam przycisk z symbolem małego wiatraczka na (nawiew).A z drugiej strony panelu daje nawiew np. na nogi. A temperaturę ustawiam na LO. NIE WŁĄCZAM PRZYCISKU A/C. A powietrze z nawiewu leci zimne tak jakby klima chłodziła. Moje pytanie brzmi. Czy nawet jak się nie wcisnie przycisku A/C to po ustwieniu temp. na LO załącza się klimatyzacja , czy tylko wtedy się włącza jak wcisnę A/C.

miki07
28-05-2009, 13:12
Przy klimatroniku klimatyzacja włącza się po uruchomieniu silnika i chodzi cały czas, chyba że temperatura zewnętrzna jest poniżej 5 st.C

Jack001
28-05-2009, 16:15
naprawdę?

kordyl
28-05-2009, 16:38
Przy klimatroniku klimatyzacja włącza się po uruchomieniu silnika i chodzi cały czas, chyba że temperatura zewnętrzna jest poniżej 5 st.C

???? To do czego jest przycisk AC ?? Auto Catapulta ??

marek11
28-05-2009, 16:43
A/C raz chodzi klima a scislej spezarka, A/C drugi raz jest w systemie Eco czyli dziala jak zwykly nawiew samochodowy czerpiac powietrze z zewnatrz.

jarkmerk
29-05-2009, 08:25
Jadąc samochodem włączam przycisk z symbolem małego wiatraczka na (nawiew).A z drugiej strony panelu daje nawiew np. na nogi. A temperaturę ustawiam na LO. NIE WŁĄCZAM PRZYCISKU A/C. A powietrze z nawiewu leci zimne tak jakby klima chłodziła. Moje pytanie brzmi. Czy nawet jak się nie wcisnie przycisku A/C to po ustwieniu temp. na LO załącza się klimatyzacja , czy tylko wtedy się włącza jak wcisnę A/C.

witam dobre pytanie jak zrobic zeby klima nie działała cały czas bo jak jest zimno po co ma chodzic klima nie da się zeby chodził sam wentylator .:?

miki07
29-05-2009, 09:09
naprawdę?
chodzi o ustawienie klimatronika w tryb AUTO instrukcja obsługi str.26

miki07
29-05-2009, 09:43
witam dobre pytanie jak zrobic zeby klima nie działała cały czas bo jak jest zimno po co ma chodzic klima nie da się zeby chodził sam wentylator .:?

Poszukaj na forum jest opisane w kilku tematach

qdziu
29-05-2009, 11:21
Czyli dalej nic nie wiem. Chodziło mi o to na jakim ustawieniu mogę jeździć żeby się troszeczkę schłodzić bez konieczności włanczania klimy, chodzi o oszczędności. Tak żeby sie tylko powietrze mieszało. Najlepiej nie będę włanczał przycisku A/C .ALBO SZYBY W DÓŁ I WIATR WE WŁOSACH.