Zobacz pełną wersję : [Mondeo 2000-2007] Gdzie kupić mikrostyk do centralnego.


Markbroda1
28-05-2009, 20:10
Witam!Właśnie rozebrałem centralny od strony kierowcy i okazuje się że nie ,,pyka,,jeden z mikrusów ,udało mi sie go wydłubać z tego plastiku którym jest zalany i mogę wstawić drugi .Może ktoś wie gdzie można takiego mikrusa kupić ,chociaż wydaje mi się że będzie problem,jeżeli ma ktoś jakieś mikrusy z centralnego i miał by ochotę się ich pozbyć poproszę o odezwanie się .Błagam o pomoc bo mam rozbebeszone drzwi i niestety samochód stoi .Dzięki za każdą pomoc.

motorek26
28-05-2009, 22:26
podjedź z tym mikrostykiem do sklepu elektronicznego i popytaj sie tam powinni mieć coś podobnego

Markbroda1
28-05-2009, 22:57
Dzięki za rade ale niestety musi to być identyczny jak oryginał bo nie będzie po prostu pasował w obudowę centralnego ,można kombinować przy tylnej klapie ale w przypadku centralnego w drzwiach kierowcy musi być ten sam.

Markbroda1
29-05-2009, 08:20
Witam!Widzę że chyba temat jest nie do ruszenia.Może z innej strony ,jeśli jest ktoś chętny do pozbycia sie uszkodzonego centralnego od strony kierowcy to jestem zainteresowany.

Zawika
29-05-2009, 08:37
Taki malutki mikroprzełacznik znajdziesz w komputerowej myszce :)

Markbroda1
31-05-2009, 15:16
Witam!Może komuś pomoże ten post w naprawie np.centralnego.Rozbierałem centralny poniewaz oczywiście nie mam otwierania tylnej klapy w przycisku na kokpicie ,poprostu jak kupiłem auto to nie działał,ale że kytoś mądry stworzył FORUM rozebrałem tylną klapę i...wszystko OK,mikrostyk w klapie działa ,następnie rozpięcie wtyczki od tegoż mikrostyku oczywiście dalej nic czyli centralny w drzwiach.Rozebrałem w mak centralny (jeżeli ktoś chce rady jak to zrobić to pomogę) efekt zepsuty mikrostyk Którego NIE MOŻNA ZASTĄPIĆ INNYM!!!!.Ale nic to .Rozebrałem nierozbieralny mikrostyk i naprawiłem go!!.Po złożeniu okazało sie że przycisk dalej nie działa,ale naprawiłem to że mogę zaryglować od środka wszystkie drzwi bo muszę dodać że nie mogłem tego zrobić .Tak wygląda moja przygoda z centralnym .W dalszym ciągu jestem zainteresowany która część zamka odpowiada za otwieranie klapy.Może ktoś wie?????

Fraytag
17-08-2010, 23:25
Witam,
Kolego Markbroda1...
w jaki sposób sprawdziłeś, że mikrostyk jest zepsuty??? Są w tym zamku 2 mikrostyki:
jeden działa mi tak, że bez wciśniętego styku zwiera 1 i 3 a z wciśniętym styki 1 i 2
drugi działa mi tak, że bez wciśniętego styku zwiera 1 i 3 a z wciśniętym nie zwiera już nic.

rozumiem więc że 2 jest padnięty???


Kolego, jak naprawiłeś tego mikrusa???

leszcz
18-08-2010, 10:18
Witam!Właśnie rozebrałem centralny od strony kierowcy i okazuje się że nie ,,pyka,,jeden z mikrusów ,udało mi sie go wydłubać z tego plastiku którym jest zalany i mogę wstawić drugi .Może ktoś wie gdzie można takiego mikrusa kupić ,chociaż wydaje mi się że będzie problem,jeżeli ma ktoś jakieś mikrusy z centralnego i miał by ochotę się ich pozbyć poproszę o odezwanie się .Błagam o pomoc bo mam rozbebeszone drzwi i niestety samochód stoi .Dzięki za każdą pomoc.

mam zamek od tylnych prawych drzwi od MK3 hatchback może można przełożyć to i owo ?

jendrekmak
18-08-2010, 11:40
zobacz na datę bo raczej już nieaktualne

leszcz
18-08-2010, 17:58
zobacz na datę bo raczej już nieaktualne

no fakt :)

ciekawe dlaczego post pojawił sie wysoko ??