Zobacz pełną wersję : [Galaxy 1994-2000] Wyciek wody


leszek 007
29-05-2009, 00:47
Dzisiaj zaobserwowałem wyciek wody. Nie jest to na pewno płyn chłodzący. Niedawno naprawiłem klimatyzacje. Moze to ma jakiś związek. Wycieka ze spodu auta. W miejscu silnika. Czy to klimatyzacja się skrapla. Czy znowu coś nawaliło. Przedtem nie miałem klimy. Wiec nie wiem jak pracuje w Galaxy. Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam.

senda2
29-05-2009, 05:26
Jeżeli klima jest sprawna i dobrze działa to będzie kapało. Najwięcej jak jest ciepło i wilgotno.

mekess
29-05-2009, 06:44
Dokładnie, kapać powinno w okolicy nóg pasażera z przodu. (oczywiście pod autkiem, a nie w środku :) )

czytaczforum
29-05-2009, 12:35
Zgadza się.Kapie woda pod samochód .W upały najmocniej ,wygląda to jak wyciek płynu chłodzącego,ale to woda.Tez wiele lat miałem auta bez klimy i pierwszy raz jak zobaczyłem kałużę pod autem na stacji paliw to sie przeraziłem.

danielp
29-05-2009, 13:47
Ta skroplona woda podczas jazdy zbiera się chyba na osłonie silnika. Kiedyś podczas jazdy do Chorwacji po przejechaniu kilkuset km, na postoju myślałem, że chlodnica pękła tyle wyciekło wody spod auta.

bary
29-05-2009, 17:27
Dzisiaj zaobserwowałem wyciek wody. Nie jest to na pewno płyn chłodzący. Niedawno naprawiłem klimatyzacje. Moze to ma jakiś związek. Wycieka ze spodu auta. W miejscu silnika. Czy to klimatyzacja się skrapla. Czy znowu coś nawaliło. Przedtem nie miałem klimy. Wiec nie wiem jak pracuje w Galaxy. Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam.

To prawidłowy objaw.
Jest dobrze.