Zobacz pełną wersję : [Galaxy 1994-2000] Skaczace obroty Ford Galaxy


jaro-biizi
21-06-2009, 16:29
Witam mam taki problem z Galaxy 2.0l 96r skaczą mi obroty raz jest 1500obr a nieraz nawet gaśnie i pływają jedni mówią ze przepustnica a inni przepływomierz powietrza proszę o pomoc może ktoś miał ten sam problem pozdrawiam.
Witam mam taki problem z Galaxy 2.0l 96r skaczą mi obroty raz jest 1500obr a nieraz nawet gaśnie i pływają jedni mówią ze przepustnica a inni przepływomierz powietrza proszę o pomoc może ktoś miał ten sam problem pozdrawiam. :)

wiesław
21-06-2009, 16:43
Witam .
Miałem podobny problem obrty rosły
do wymiany był silnik krokowy .
znajduje sie na świecami zapłonowymi.

bary
21-06-2009, 19:29
do wymiany był silnik krokowy
Może da się go wyczyścić.

muflon137
22-06-2009, 04:54
poczytaj dokładnie forum - tematów skaczących obrotów jest kilka....
w moim przypadku przegnił wąż odpowietrzenia korbowodów i krokowy wymieniłem nie potrzebnie.

test1055825
22-06-2009, 14:18
a mi przy dojeżdżaniu do swiateł dławił się lub gasł - problem był w czujniku położenia przepustnicy (wymiana)

jaro-biizi
22-06-2009, 16:20
dziękuje wszystkim za podpowiedzi, bo jeden problem już znalazłem ze mam ułamany czujnik od korbowodu zamówiłem go w sklepie jak go dostane to zobaczymy może to bo raz miał iskrę dobra a raz może wcale jej nie dostawała jak nie to zaryzykuje z tym silnikiem krokowy bo znajomi tez mi o tym mówili ze albo przepustnica ,krokowy lub przepływomierz powietrza jak go naprawie to obrazu napisze co było pozdrawiam.

jaro-biizi
01-07-2009, 12:32
Witam ponownie no i lipa samochód nadal popsuty wszystko już wymieniłem nawet znalazłem usterkę w wiązce silnika ja tez wymieniłem no i nie chce mi odpalić tylko strzela mi w przepustnice albo w filtr paliwa już sam nie wiem co to może być proszę pomóżcie bo już z głupiałem co jeszcze może mu dolega pozdrawiam

sorki pomyliłem się strzela mi w filtr powietrza lub w przepustnice

jaro-biizi
02-07-2009, 19:47
witam i juz problem rozwiązany u mnie zepsuta byla przepustnica i silnik krokowy wymieniłem to i to i obrazu nie ten sam samochód pozdrawiam dziekuje wszystkim za pomoc i podpowiedzi.

ozontomek
02-07-2009, 21:46
Ja muszę u siebie przeczyścić przepustnice i krokowy bo falują mi obroty.Ale jak się sypie to wszystko.Najpierw padł wentylator chłodnicy na następny dzień zaczął przerywać i myślę ,że przewody zapłonowe no i teraz jeszcze te obroty.Wniosek taki,że jak jedno zacznie się psuć to trzeba szybko wyleczyć żeby "choroba" nie przeniosła się na inne elementy! :))))))))))))))

jaro-biizi
03-07-2009, 09:48
Ja muszę u siebie przeczyścić przepustnice i krokowy bo falują mi obroty.Ale jak się sypie to wszystko.Najpierw padł wentylator chłodnicy na następny dzień zaczął przerywać i myślę ,że przewody zapłonowe no i teraz jeszcze te obroty.Wniosek taki,że jak jedno zacznie się psuć to trzeba szybko wyleczyć żeby "choroba" nie przeniosła się na inne elementy! :))))))))))))))

Witam przeczyszczenie raczej ci nic nie pomoże ja tez próbowałem i żadnej zmiany nie było i chyba w grę wchodzi tylko wymiana bo u mnie przepustnica miała już luzy a krokowy padł i wymiana tylko pomogła koszta u mnie w Anglii to 70funtow ciekawe ile w Polsce mam nadzieje ze u ciebie może pomoże przeczyszczenie pozdrawiam i życzę powodzeni:)

ozontomek
03-07-2009, 13:13
Ale wiesz zanim się wymieni na nowe warto przeczyścić i sprawdzić.A jak to nie pomoże no to niestety koszta i wymiana.