Zobacz pełną wersję : [Mondeo 1996-2000] Złamany fotel


karkan
14-08-2009, 13:23
Witam,
Mam problem z fotelem. Jest przekrzywiony/złamany na jedną stronę ... wygląda to tak jakby ktoś się dość ostro lansował z jedną rączką na kierownicy a drugą na podłokietniku :)
Jak pomacam jedna strona jest ok w drugiej czuć złamanie.
Na początku mi to nie przeszkadzało teraz zaczyna. Czy rozbierał już może ktoś taki fotel? Żeby tam w środku coś pokleic/pospawać? Dodam tylko że na allegro nie ma fotela w takim kolorze zresztą mało jest foteli od strony kierowcy.
Za wszystkie rady dziękuję :)

mascom
14-08-2009, 16:57
Z tego co kiedyś widziałem da się ten fotel dosyc prosto rozłożyć na czynniki pierwsze. Ja bym to rozłożył do samej ramy a pożniej próbował wyprostować lub pospawać. Można też sobieposzukać inny dobry fotel i przełozyc tą rame do starej tapicerki.

michu21
14-08-2009, 17:18
Patrz dobrze na allegro w tapicerkach, ja cierpliwie czekałem i znalazłem boczek do mojego auta:) w odpowiednim kolorze i mazaniu.

karkan
17-08-2009, 08:38
Ok dzięki ;)
Czyli stelaż tego fotela jest metalowy tak?
Nie z jakiegos tworzywa? Pytam ponieważ z pospawaniem nie problem ;)

tom_ameise
25-08-2009, 20:45
Witam!
miałem też problem z fotelem od kierowcy. Proponuje pospawać a jak nie to szukaj na allegro, ale licz się z tym że jak trafisz to kupisz wcale nie lepszym stanie. Wiem cosik na ten temat. można poszukać u osob ktore sciągają angliki i konstrukcje wziasc od nich.
Pozdrawiam i powodzenia