Zobacz pełną wersję : [Mondeo 2000-2007] Nie odpala, Bendix ?


carrotperson88
16-08-2009, 05:44
Witam mam dzisiaj wyjzad a kompletnie nie moge samochodu uruchomic wogole ta jakby sie bendix nie zalaczal mialem go czyszczonego i znowu to sie powtorzylo wczoraj na stacji orlen jeden meszczyzna widzac moje odpalanie podszedl kazal wrzucic 2 bieg i popchnal auto po czym zaraz samochod odpalil niestety teraz i to sie nie udaje, pomozcie co mogee jeszcze innego zrobic zeby ruszyc ?

Jack001
16-08-2009, 06:02
Popchnij go lekko na biegu kilka cm. Czasami coś tam się zawiesza w środku i to pomaga.

Kowalu
16-08-2009, 09:33
no tak ale koledze chyba nie o to chodzi zeby go pchac tylko zeby zapalał za kazdym razem. Należało by pewnie wyjąć rozrusznik i sprawdzic czy wszystko z nim w porządku, a przy okazji tez koło zamachowe

carrotperson88
16-08-2009, 10:57
Tylko ze tego nie zrobie dzisiaj a musze jechac 400km prawie ..
Myslalem ze to juz akumulator siadl naladowalem ale po tym to dopiero sie zaczelo kontrolki szalaly zegary wszystkie na maxa. Rozrusznik chyba wogole juz nie chodzi bo wczesniej wydobywal sie pisk i halas a teraz tylko takie lekkie pukanie
pchania tez probowalem na biegu niestety nie pomoglo ;/

rimbambito
16-08-2009, 12:44
mialem tak w focusie mk1 te same objawy ,ale po pchanniu dawalem rade go jeszcze zapalic,pojechalem do mechanika (wszystko dzialo sie we wloszech)nie wiem co zrobil bo nie patrzylem , wyjalrozrusznik cos wymienil i juz nigdy sie nie powtorzylo calosc kosztowala 60 euro( inny we wloszech mi krzyknal 240 bo juz chcial wymieniac rozrusznik= zlodziej,)
pozdr

NOREK_KRAKOW
17-08-2009, 15:14
Tylko ze tego nie zrobie dzisiaj a musze jechac 400km prawie ..
Myslalem ze to juz akumulator siadl naladowalem ale po tym to dopiero sie zaczelo kontrolki szalaly zegary wszystkie na maxa. Rozrusznik chyba wogole juz nie chodzi bo wczesniej wydobywal sie pisk i halas a teraz tylko takie lekkie pukanie
pchania tez probowalem na biegu niestety nie pomoglo ;/

Kolego rozrusznik masz padniety ja mialem to samo kupuj uzyweczke na allegro 100 u mnie to pomoglo pozdrawiam ??