Zobacz pełną wersję : [Galaxy 2000-2006] pokrowce na siedzenia.

gobee
15-11-2009, 11:41
mam pytanie do szanownych forumowiczów.
czy któryś z was posiada takie jak z linku http://moto.allegro.pl/item812816225_pokrowce_seat_alhambra_vw_sharan_for d_galaxy_7_os.html
jak one się sprawdzają w użytkowaniu.
czy może jest inna alternatywa-link.
dzięki za sugestie.

dwoje19
15-11-2009, 11:55
Jak bym miał kupować pokrowce to tylko skórzane (skóropodobne:)). Są szyte na miarę i w tej samej cenie a nawet do wyboru jest kolorystyka. Poszukaj na allegro jest tych firm kilka.

subratri
15-11-2009, 12:36
to tylko skórzane (skóropodobne. eh do zapocenia jeden krok...

Ja kupiłem samochód z pokrowcami. Były na 90% od nowości. Z przednich foteli zdjąłem, bo trochę za słabo oddychały. nie jestem zwolennikiem takich ubranek, chociaż na tylnych fotelach wciąż trzymam - dzięki temu są jak nowe.
W każdym razie, gdybym kupował pokrowce to takie uszyte z materiału do tapicerki samochodowej albo jak najcieńsze, w długich trasach nie ma nic bardziej irytującego niż zapocone plecy.

Klaif
15-11-2009, 14:17
foty nie z gala zwróć uwagę
pytanie jak rozwiązali otwory na: poduszki powietrzne??
podłokietniki jeszcze jeszcze. A co z tacka?? ja z niej korzystam

wacek_pl
15-11-2009, 14:42
Ja mam takie założone bez poduszek bocznych, ale są też w wersji z poduchami.

marwyk
16-11-2009, 08:10
Ja mam od tego gościa pokrowce.
Uważam że są bardzo dobre, pasują jak najbardziej do foteli.
Trzeba tylko poświecić dobre 2 godziny aby je założyć i będziesz zadowolony.

Materiał ok, po prawie 2 latach eksploatacji, przy małych dzieciach, łatwo się ściera z nich brud. Ogólnie polecam

Jedynie zagłówki są mało dopasowane ale najlepiej zmierz to |ci ten gość zrobi na wymiar, u mnie dosyłał - i najlepsze zrobił to w cenie, bez dopłat

devaluator
16-11-2009, 14:07
a ja po demontażu tapicerek foteli przednich - były najbrudniejsze - wrzuciłem je do wanny z proszkiem do prania, wymoczyłem, potem do pralki... wyglądają jak nowe. Przy okazji naprawiłem ogrzewanie fotela.

wacek_pl
16-11-2009, 17:17
Też mnie to czeka.

gobee
16-11-2009, 19:05
dzięki bardo za wszystkie podpowiedzi .
można zamknąć.

her
01-12-2009, 10:36
Ja kupiłem za 170 zł w firmie która szyje na zamówienie... na 7 foteli - wycieli wszystkie otwory na poduszki... granatowo - szare... nie pasują kolorystycznie bo auto jest czerwone . pozdr

amocox
01-12-2009, 14:08
mam pytanie do szanownych forumowiczów.
czy któryś z was posiada takie jak z linku http://moto.allegro.pl/item812816225_pokrowce_seat_alhambra_vw_sharan_for d_galaxy_7_os.html
jak one się sprawdzają w użytkowaniu.
czy może jest inna alternatywa-link.
dzięki za sugestie.

Ja mam takie pokrowce, a dokładniej te z napisem GLX ale koloru tu takiego nie ma jak ja mam bo jest ciemniejszy. Pokrowce fajnie wyglądają i nie stwarzają problemu z użytkowaniem. Łatwe w montażu.:lol:

gobee
01-12-2009, 17:32
Ja mam takie pokrowce, a dokładniej te z napisem GLX ale koloru tu takiego nie ma jak ja mam bo jest ciemniejszy. Pokrowce fajnie wyglądają i nie stwarzają problemu z użytkowaniem. Łatwe w montażu.:lol:

thx

gorny7
04-12-2009, 17:28
a mam takie pokrowce, a dokładniej te z napisem GLX ale koloru tu takiego nie ma jak ja mam bo jest ciemniejszy. Pokrowce fajnie wyglądają i nie stwarzają problemu z użytkowaniem. Łatwe w montażu.

w komplecie sa też pokrowce na 2 podłokietniki?
czy masz otwory na poduszki w siedzeniach czy trzeba samemu to zrobić?
z tyłu nie ma otworów na stoliczki?

amocox
05-12-2009, 01:08
w komplecie sa też pokrowce na 2 podłokietniki?
czy masz otwory na poduszki w siedzeniach czy trzeba samemu to zrobić?
z tyłu nie ma otworów na stoliczki?

Niestety....takich wygód nie ma.
W komplecie są oczywiście podłokietniki, ale otworów na poduszki nie ma, i na stoliki też.:mad:
Ale generalnie można to samemu zrobić w wolnej chwili...:lol:
Pozdr,

janbra
05-04-2010, 17:40
Ja mam od tego gościa pokrowce.
Uważam że są bardzo dobre, pasują jak najbardziej do foteli.
Trzeba tylko poświecić dobre 2 godziny aby je założyć i będziesz zadowolony.
Materiał ok, po prawie 2 latach eksploatacji, przy małych dzieciach, łatwo się ściera z nich brud. Ogólnie polecam
Jedynie zagłówki są mało dopasowane ale najlepiej zmierz to |ci ten gość zrobi na wymiar, u mnie dosyłał - i najlepsze zrobił to w cenie, bez dopłat

marwyk, czy mógłbyś podać namiary na tego gościa (nick z alleg..). Link niestety przeszedł już do archiwum.
Dzięki!

Grzenio
05-04-2010, 19:58
Ja kupiłem od tego gościa pokrowce i .. NIE POLECAM.

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=6284736

Gruby tapicerski welur to zwykła "cieniutka firanka" (nie mylić z zasłoną) - ten welur jest naprawdę cieniutki.
Co do wymiarów to OK (zagłówki musiałem tylko reklamować bo były za małe) - wszystkie wycięcia były też OK.
Na tylne stoliczki nie musicie mieć wycięć - wystarczy odkręcić dwie śrubki i zdjąć stoliczek, założyć pokrowiec i przykręcić stoliczek.
Na przednie, rozkładane stoliczki miałem wycięcia, jak również na poduszki, kieszonki itp.
Wzory pokazane przez tego allegrowicze (te z okrągłymi kółeczkami) to poprostu dziury (dużo większe niż na zdjęciach) zrobione w materiale i w zależności od tego co mamy pod spodem wyglądają beznadziejnie.

gorny7
05-04-2010, 22:41
Na tylne stoliczki nie musicie mieć wycięć - wystarczy odkręcić dwie śrubki i zdjąć stoliczek, założyć pokrowiec i przykręcić stoliczek.
nie do końca bo pod stoliczkiem jest taka nużka teleskop i trzeba by nacinać pokrowiec
chyba że zdemontowałeś też ten teleskop

ja kupiłem od tego
http://moto.allegro.pl/item974153036_vw_sharan_pokrowce_samochodowe_szyte _na_miare.html
na 7 siedzeń ok 260zł wyciał mi otwory pod poduszki i stoliczki jestem zdowolony

marwyk
06-04-2010, 07:45
marwyk, czy mógłbyś podać namiary na tego gościa (nick z alleg..). Link niestety przeszedł już do archiwum.
Dzięki!

pokrowce_z_lodzi

Grzenio
06-04-2010, 08:33
pokrowce_z_lodzi

Nie ma takiego użytkownika - a nie chodziło Ci o mojego sprzedawcę: "pokrowce_lodz "?

O jakim teleskopie pisze "gorny7"?
W tylnych siedzeniach (MK2) mam stoliczki przykręcone na dwóch wkrętach u góry a dół na zaczepach (takie dwie łapy). Nie mam żadnych teleskopów.

mczubek
06-04-2010, 09:55
witam,ja swoje pokrowce zakladalem ok 3 lata temu u pewnego goscia ze starachowic,musialem zostawic wszystkie fotele na 1 dzien,ale warto bo material jest niezniszczalny i latwy w czyszczeniu(naprawde dobrej jakosci),kosztowalo mnie to 100zl. od fotela.jak ktos zainteresowany to moge dac namiary.pozdro

gorny7
06-04-2010, 16:31
W tylnych siedzeniach (MK2) mam stoliczki przykręcone na dwóch wkrętach u góry a dół na zaczepach (takie dwie łapy). Nie mam żadnych teleskopów.

ja mówie o stoliczka na tylnej stronie oparć psażera i kierowcy zdj powyżej 3 po prawej stronie

na siedzeniach drugiego rzędu z tyłu w oparciach sa "stoliczki" po opuszczeniu połozeniu na poziomo oparć .je w ogóle przykryłem pokrowcem i mam zasłonięte poniewarz rzadko ich używam

marwyk
07-04-2010, 10:42
Nie ma takiego użytkownika - a nie chodziło Ci o mojego sprzedawcę: "pokrowce_lodz "?

Zobacz na te aukcje http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7318203
i te dane mysle że sie gośc nie obrazi bo ja go polecam
\

ADRES SKLEPU

Łódź 93-114
ul.Przędzalniana 103

TELEFON KONTAKTOWY

Tel : 696 112 333
Tel : 603 171 309

robertbrzoska@o2.pl

janbra
07-04-2010, 15:35