Zobacz pełną wersję : instalacja caruadio w fordzie cougarze


konrad07
13-11-2005, 22:21
Witam wszystkich. Mam pewien drobny problem.
Zamontowałem ostatnio w swoim "kociaku" głośniki marki Blaupunkt model GTc 172 (na przód). Radio Kenwood KDC-4590R (4x45W). I całość gra ok (z tyłu jeszcze są oryg.fordowskie głośniki, ale wkrótce to się zmieni, i tu też jak ktoś ma pomysł to może doradzi co kupić). Przymierzam się do zakupu "bassu" (subwoofera) - tuby lub skrzyni. Znalazłem na allegro tubę Blaupunkta z serii GT - model GTt 300. Nie wiem czy do tego będę potrzebował jeszcze wzmacniacza, może zwrtonicy, by wykorzystać 100% mocy tego sprzętu. MOże ktoś mi coś doradzi. Liczę na Was. Z góry dzięki za info.
Konrad, Słupsk

Bauma
22-11-2005, 16:27
Nie wiem czy do tego będę potrzebował jeszcze wzmacniacza, może zwrtonicy, by wykorzystać 100% mocy tego sprzętu
czyli bez wzmacniacza sie nie obejdzie najlepiej jakiegos monoblocka dla subwoofera.
pociagnij kompletnie nowe o kablowanie zarowno na radio,glosniki i wzmacniacz. pamietaj o bezpiecznikach.
generalnie to na przodzie powinien byc system a z tylu moga byc glosniki o seryjnym rozmiarze lecz zastapione mocniejszymi i lepszej jakosci.
nie wiem co to za subwoofer ale przyda sie tez wzmacniacz na zwykle glosniki zeby bass nie zagluszal.

A.S.
23-11-2005, 19:21
Witam !!
W pełni popieram poprzednika ... polecić moge subwoofery Earthquake model DB12 .... lub wyższe modele np. balls 12" .... tylko do tego trzeba dobry wzmacniacz i skrzynię o pojemności 42 - 43 litry z wylotem srednicy 7 cm i długosci ok. 15 cm ;) ... ogólnie temat rzeka :) .....
Ostatnio bawiłem sie z zabudową CL55 AMG ..... kilka fotek :)
Nie mam tych jak wszystko wygladało na gotowo :( .... ale zawsze coś ...