Zobacz pełną wersję : Boschmann


Marek92248
15-12-2005, 15:56
Co sądzicie o tej firmie ?? mam namysli głośniki. Czy jest to jakiś chłam nie warty pieniędzy??

Bauma
15-12-2005, 16:12
Czy jest to jakiś chłam nie warty pieniędzy??
szkoda kasy. lepiej kupic JBL, Infinity,Pioneer, Hertz. nie ma co sie ludzic niska cena. lepiej wg mnie wydac raz a porzadnie i patrzec na glosniki ktorych cena zaczyna sie od 200zl w gore. za ta cene tez nie bedzie HI END ale o niebo lepiej niz Boschmann czy Pyle.

Marek92248
15-12-2005, 16:46
A co powiecie o tych głośniczkach http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76492862 warto ???

mmmk
15-12-2005, 17:46
o tyle o ile te 1 to rzeczywioscie nie najlepsza klasa to do PYLE nie ma sie do czego przyczepic. wlasnie takie zalozylem u siebie i zle nie jest. tylko musze montaz poprawic ale to juz wiosna bo musze rozebrac spory kawalek samochodu. no i PYLE sa tanie a te na b to kiedys kosztowaly pare zl a teraz z cena to juz przesadzili. nawet jak im jakos wzrosla to w pamieci zostaly dawne dzieje....
pozdrawiam
maciek
JBL to JBL a ceny B....cos tam i PYLE moze sa podobne ale jednak sa to glosniki z innych polek

Bauma
16-12-2005, 16:16
A co powiecie o tych głośniczkach http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76492862 warto ???
no napewno beda lepiej graly niz B... tylko do nich bedzie trzeba porobic maskownice a jesli juz taki "trud" sobie zadasz to moze lepiej system wstawic?? napewno bedzie o niebo lepiej gral. aha no oczywiscie rozumiem ze masz potrzebe zeby gralo poprostu tylko lepiej niz seria nic wiecej. jesli tak to wystarcza w zupelnosci bo kupowac mocniejsze i drozsze i zeby graly na seryjnym radiu badz bez wzmaka to szkoda kasy bo i tak by sie ich nie wykorzystalo.

Pyle faktycznie jest lepszy niz B... ale i tak jest na tyle slaby ze nie ma co porownywac go z JBL itp.

jumper1
17-12-2005, 23:00
J mam 2 buszmeny w skrzynce w bagażniku i tez jak je kupowalem to niebylem do nich przekonany ale w sumie graja dobrze
niewiem co to by sie z nimi dzial a wpołce, ale w skrzynce grają jak dlamnie w zupelności wystarczająco

BLUEORION
07-01-2006, 17:04
Zalezy jakie bushmeny. Sa tanie i drogie. Te drogie wcale nie sa takim zlomem. Tyle ze cena taka jak szczytowe modele infinty.