Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Ogólne] Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=73017)

tomaj35 25-08-2015 05:35

Jakiego soniacza sobie żyszysz za FXa - jakieś preferencje co do rocznika?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

kacza76 25-08-2015 06:36

Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy
 
Cytat:

Napisał tomaj35 (Post 2445854)
Jakiego soniacza sobie żyszysz za FXa - jakieś preferencje co do rocznika?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Tak zeby funkcjonowalo wszystko bez przeróbek przyciski na kierownicy usb i bluetooth i oczywiscie od galaxy 2009r

Mario_ 26-08-2015 21:05

Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy
 
Panowie czy posiada ktoś zbedna mapie do fx moze byc nawet 2008 rok i starsza, pozyczy ktos dla sprawdzenia nawi? niestety moja nie posiadała :( z gory dziekuje za pomoc

rrafalek 27-08-2015 09:19

Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy
 
Koledzy jakby ktos ze slaska był zainteresowany wgraniem PL menu i lektora do nawigacji Travelpilot FX to moge dac namiar na goscia na priv .Ja zrobiłem i wszystko super działa. I oczywiscie za rozsadna cene.

darek19722 30-08-2015 16:22

Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy
 
Witam klubowiczów, a ja mam troche inny problem, oczywiście tez szukam polskiego menue do radia i nawigacje( jak by ktoś wiedział kto dobrze to robi w okolicy aleksa. kuj. to prosze o kontakt) , ale mój problem jest taki, po przekręceniu kluczyka radyjko nie trzyma ustawionego wcześniej kanałku i jak jade w trase to nie ma rds-u ( nie wiem czym mam włączony ), prosze o porade przyczyn

Mario_ 30-08-2015 20:59

Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy
 
Cytat:

Napisał darek19722 (Post 2448298)
Witam klubowiczów, a ja mam troche inny problem, oczywiście tez szukam polskiego menue do radia i nawigacje( jak by ktoś wiedział kto dobrze to robi w okolicy aleksa. kuj. to prosze o kontakt) , ale mój problem jest taki, po przekręceniu kluczyka radyjko nie trzyma ustawionego wcześniej kanałku i jak jade w trase to nie ma rds-u ( nie wiem czym mam włączony ), prosze o porade przyczyn


Jak radio nie trzyma Ci kanału zapisanego mozliwe że przewod od podtrzymania jest nie podłaczony- czyli taki ktory zawsze daje 12v na radio nie wazne czy gra czy nie. BO sa dwa plusy tam jeden po stacyjce ktory po przekreceniu daje 12v i drugi stały 12v, a wczesniej wszystko działało?

tedi_k 30-08-2015 22:07

Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy
 
Cytat:

Napisał Mario_ (Post 2448438)
... sa dwa plusy tam jeden po stacyjce ktory po przekreceniu daje 12v i drugi stały 12v,

Kolego - nie w Fordzie... W Fordzie od dłuższego czasu jest tylko stały +12V (BAT). Napięcie po zapłonie nie jest potrzebne, bo radio o włączeniu zapłonu dowiaduje się z komunikatu na szynie CAN.

Cytat:

Napisał darek19722 (Post 2448298)
...po przekręceniu kluczyka radyjko nie trzyma ustawionego wcześniej kanałku i jak jade w trase to nie ma rds-u ( nie wiem czym mam włączony ), prosze o porade przyczyn

Ściągnij sobie instrukcję obsługi radia. Masz u góry wątku w podwieszonych [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

tomaj35 31-08-2015 06:42

Czyli nie wyświetla ci nazwy stacji i dodatkowych informacji w drugim wierszu?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

darek19722 02-09-2015 19:51

Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy
 
No dobrze, ale dlaczego jeżeli jade w trase to nie aktualizuje mi fali przez rds, czy to trzeba włączyc i w jaki sposób

leszcz 02-09-2015 20:59

Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy
 
Cytat:

Napisał darek19722 (Post 2449727)
czy to trzeba włączyc i w jaki sposób

w MENU radia powinno być . Opcja która automatycznie przełącza . Poszukaj co tam w opcjach masz na OFF i poprzełączaj


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.