Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2014- ] Modyfikacje, konfiguracje co można ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=230697)

kuba0005 25-04-2016 18:36

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
Cytat:

Napisał krzysiek__m (Post 2584139)
Przypomnę się z tematem. Mam pełnowymiarowe koło zapasowe. Wolę dojazdówkę. Może ktoś chce się zamienić (nadwozie 5-dr)?

Dawaj adres, mogę się zamienić

krzysiek__m 25-04-2016 18:43

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
Cytat:

Napisał kuba0005 (Post 2584473)
Dawaj adres, mogę się zamienić

Uzupełniając, to z tego co mi wiadomo trzeba też zamienić styropiany i wykładzinę bagażnika, bo są inne dla różnych kół zapasowych.

kuba0005 25-04-2016 19:00

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
Cytat:

Napisał krzysiek__m (Post 2584475)
Uzupełniając, to z tego co mi wiadomo trzeba też zamienić styropiany i wykładzinę bagażnika, bo są inne dla różnych kół zapasowych.

Mam wszystko

cattani75 26-04-2016 06:17

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
Tedi_k - CTA działa! Wykrył mi wczoraj auto na przeciwnym pasie niż ten na który wyjeżdżałem, więc zasięg ma dość szeroki, a chwilę później autobus na moim pasie. :-D
Wykrywa też czasem nieruchome obiekty jak słup w garażu, albo inne zaparkowane auto. :-)

kaan1 26-04-2016 07:17

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
Czy przy gwałtowym hamowaniu włączają się awaryjne we wszystkich wersjach czy tylko specjalnie wyposażonych? Jeśli nie we wszystkich to czy można to aktywować? Wrzuciłem temat tutaj, zanim zrobię próbę i zamieszanie na autostradzie (może prędkość ma jakieś znaczenie);)

tedi_k 27-04-2016 07:24

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
:569:Łamiąca wiadomość (albo jak kto woli breaking news):569:
Właśnie stała się dostępna możliwość aktywacji navi w Sync2 bez konieczności korzystania z usług Skanbis!
Aktywacja dokonywana jest bez wyjmowania urządzenia, bez ingerencji, bez śladów (plomby przyklejane na obudowie itp.).
Trzeba przyjechać, poświęcić tak niecałą godzinę i wyjeżdża się z aktywną navi!:one:

W Mondeo MK5 w Warszawie robi @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , na Śląsku robię ja.

Podkreślę zasługi kolegi @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] w otwarciu nowych możliwości - aktywował navi sobie w FF3 i dał mi silny impuls do poświęcenia nocy pod hasłem "how it works"... No i udało się!

gandolfinek 27-04-2016 07:47

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
No to gratulacje.
Podjechałbym ale mam już navi w standardzie (teraz pluje sobie w .... że przepłaciłem - ale miałem ją w pakiecie więc szkoda było nie brać przy określonym upuście :) )

kaan1 27-04-2016 07:58

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
Cytat:

Napisał tedi_k (Post 2585445)
:569:Łamiąca wiadomość (albo jak kto woli breaking news):569:
Właśnie stała się dostępna możliwość aktywacji navi w Sync2 bez konieczności korzystania z usług Skanbis!
Aktywacja dokonywana jest bez wyjmowania urządzenia, bez ingerencji, bez śladów (plomby przyklejane na obudowie itp.).
Trzeba przyjechać, poświęcić tak niecałą godzinę i wyjeżdża się z aktywną navi!:one:

W Mondeo MK5 w Warszawie robi @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , na Śląsku robię ja.

Podkreślę zasługi kolegi @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] w otwarciu nowych możliwości - aktywował navi sobie w FF3 i dał mi silny impuls do poświęcenia nocy pod hasłem "how it works"... No i udało się!


A możesz coś więcej szczegółów zdradzić? W jaki sposób to jest wykonywane - czy jest jakieś ryzyko w przypadku auta na gwarancji. Powiedzmy, że byłbym zainteresowany ... (mam Premium ale bez navi - od początku w Was wierzyłem ;))

tedi_k 27-04-2016 08:04

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
Cytat:

Napisał kaan1 (Post 2585473)
A możesz coś więcej szczegółów zdradzić? ...

Operacja całkowicie bezpieczna i dla Forda nie do zakwestionowania - nie ma żadnych śladów ingerencji w urządzenie, wszystko zrobione jest metodą "fabryczną". To nas odróżnia od Skanbis - nie trzeba otwierać Sync2, wylutowywać kości a na koniec nie kleimy plomb na urządzeniu...:one:
Odblokowujemy navi tak jakby to Ford zrobił:one:

Arthi2000 27-04-2016 09:15

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
Hej,

1. Orientujecię się ile kusztuje karta SD z najnowszymi mapami (F5?) w ASO?
2. Czy w Bydgoszczy lub w okolicach ktoś by się aktywacji navi podjął?

Pzdr

PS Gratulacje !!!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.