Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Przyciemniane szyby - technologia (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=126452)

robmus 23-03-2011 20:05

Odp: przyciemniane szyby - technologia
 
kolego szyby mają być orginalnie przyciemnione , fabrycznie, co do foli to nie wem jak to wygląda w esiu ale w vojku wolałem kupić orginalne bo jak widziałem oklejane to łapałem sie za głowe . pod słońce jest różnica - voyager miał taki śmieszny pasek ciemny i była kolosalna różnica w orginale w przyciemnianych . mam pytanko do kolegów a mianowiczie czy ktoś przyciemniał folią i czy efekt jest niewidzoczny ale dobry czy bawić sie w to ,czy nie warto

Palek_PL 23-03-2011 20:29

Odp: przyciemniane szyby - technologia
 
Cytat:

Napisał pbobek (Post 1623727)
Ale szyby przyciemniane fabrycznie są tylko w części tylnej.. nie widziałem w cenniku opcję przyciemnienia bocznych przednich. A przez tylne kierowca nie patrzy a pasażerowie nie cały czas:)

Tu sie nie zgodze. U mnie przyciemnione /prawie czarne/ są szyby tylne pasażerów i klapy bagaznika. Natomiast przednie kierowcy i pasażera sa lekko przyciemnione.Szyba przednia normalna.Brałem w pakiecie także mam co mam ;) pzdr!

NIUTEK74 23-03-2011 21:13

Odp: przyciemniane szyby - technologia
 
Cytat:

Napisał robmus (Post 1623890)
mam pytanko do kolegów a mianowiczie czy ktoś przyciemniał folią i czy efekt jest niewidzoczny ale dobry czy bawić sie w to ,czy nie warto

Nie warto chyba, że ktoś nie ma kasy miałem folie klejoną w trzech poprzednich samochodach a teraz mam oryginał i różnica jest nie porównywalna jak bym niemiał oryginału to bym przyciemnił piecowo w ostatnim samochodzie przez 6 lat użytkowania folia była dwa razy zakładana główny powód to dzieciaczki, które jadą po szybach, czym się da

robmus 17-04-2011 07:06

Odp: przyciemniane szyby - technologia
 
koledzy a ile ksztuje przciemnianie piecowe i co z szybami wycinnie i wklejanie (uszkodzenia i jakosc wklejenia ) niestety to juz nie orginal

arczi_75 17-04-2011 10:06

Odp: przyciemniane szyby - technologia
 
Cytat:

Napisał robmus (Post 1639609)
koledzy a ile ksztuje przciemnianie piecowe i co z szybami wycinnie i wklejanie (uszkodzenia i jakosc wklejenia ) niestety to juz nie orginal

W życiu bym się nie zgodził na taki numer. Wolałbym już klejenie - w mojej drugiej Octavce 4 rok mija od klejenia folii i śladu starzenia, a koszty i ryzyko komplikacji żadne.

mayek 17-04-2011 18:55

Odp: przyciemniane szyby - technologia
 
Cytat:

Napisał arczi_75 (Post 1639658)
W życiu bym się nie zgodził na taki numer. Wolałbym już klejenie - w mojej drugiej Octavce 4 rok mija od klejenia folii i śladu starzenia, a koszty i ryzyko komplikacji żadne.

a opowiadasz do przyciemnienia folia tez trzeba wyjac szyby, ja bym zazyczyl sobie przyciemnienie piecowe

robmus 17-04-2011 19:29

Odp: przyciemniane szyby - technologia
 
mayek co ty folie nakleja sie na szybe tk jak jest bez wyjmowania

takitam 17-04-2011 19:57

Odp: przyciemniane szyby - technologia
 
kiedyś w programie turbo kamera był gość alfom i sądził sie z firmą która mu tak zrobiła piecowe przyciemnianie że były plamy, w dodatku szkło porysowane, koszt o ile pamiętam 1500zł , ja osobiście wybrał bym piecowe przyciemnianie, ale tylko w bardzo dobrej firmie, więc nie szukaj gdzie najtaniej .

arczi_75 17-04-2011 19:59

Odp: przyciemniane szyby - technologia
 
Cytat:

Napisał mayek (Post 1639936)
a opowiadasz do przyciemnienia folia tez trzeba wyjac szyby, ja bym zazyczyl sobie przyciemnienie piecowe

To Ty kolego chyba nie masz pojęcia jak się to robi :-D

mayek 17-04-2011 20:31

Odp: przyciemniane szyby - technologia
 
no moze nie mam, widzialem wieki temu jak przyciemniali 2 samochody i wyciagali szyby
mialem 2 samochody obklejone, w jednym wyciagane szyby i zrobione bylo super, w drugim tylko tylna szyba nie byla wyciagana i wygladalo tak sobie
mam tez porownanie przyciemnianie piecowe i folia, dlatego stawiam na metode piecowa


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.