Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Nowe Mondeo - Jakieś nowinki ? (dyskusje) (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=38046)

TiM 14-02-2008 13:21

Re: Mondeo MKIV - Jakieś nowinki ? (dyskusje)
 
Cytat:

Napisał bufetowo
No to wreszcie i mi udało się czymś merytorycznym zaistnieć na forum. Mam tylko nadzieję, że to ustrojstwo się nie psuje. :fcp29

Oj, udało się! Taki drobiazg a mnie męczył, bo skoro był w specyfikacji auta a ja nie mogę stwierdzic czy jest w aucie wogóle, bo nie wiem do czego i gdzie... (oczywiście w instrukcji ani słowa)
A z tym psuciem to zawsze mozna wyłączyc :fcp4

heko 14-02-2008 13:38

Re: Mondeo MKIV - Jakieś nowinki ? (dyskusje)
 
Cytat:

Napisał TiM
Cytat:

Napisał bufetowo
No to wreszcie i mi udało się czymś merytorycznym zaistnieć na forum. Mam tylko nadzieję, że to ustrojstwo się nie psuje. :fcp29

Oj, udało się! Taki drobiazg a mnie męczył, bo skoro był w specyfikacji auta a ja nie mogę stwierdzic czy jest w aucie wogóle, bo nie wiem do czego i gdzie... (oczywiście w instrukcji ani słowa)
A z tym psuciem to zawsze mozna wyłączyc :fcp4

Miałem ten automat w BMW5 i powiem że nigdy go nie używałem, bo przełączał kiedy chciał, a wtedy jeszcze paliłem w aucie, więc jak zamknął, to cały dym zostawał w środku :fcp5 zamiast zostać szybko wydmuchany :659:

bufetowo 14-02-2008 13:40

Re: Mondeo MKIV - Jakieś nowinki ? (dyskusje)
 
W instrukcji rzeczywiście nie ma o tym mowy. Przynajmniej w tej polskiej, którą oczywiście musiałem już sobie ściągną i przeczytać. :fcp2 Nie wiem jak będzie w tej oryginalnej.
Jeśli pozwolicie to mam jeszcze jedno pytanie. W tej mojej specyfikacji piszą coś o nawiewach na tylną część. W polskiej instrukcji też oczywiście ani słowa. Czy te nawiewy są pod fotelami przednimi czy na słupkach?

TiM 14-02-2008 13:44

Re: Mondeo MKIV - Jakieś nowinki ? (dyskusje)
 
Na słupkach, po bokach. I oczywiście działają baaaardzo cieniutko... :fcp5

azet 14-02-2008 13:49

Re: Mondeo MKIV - Jakieś nowinki ? (dyskusje)
 
1 załącznik(i)
Cytat:

Napisał bufetowo
W instrukcji rzeczywiście nie ma o tym mowy. Przynajmniej w tej polskiej, którą oczywiście musiałem już sobie ściągną i przeczytać. :fcp2 Nie wiem jak będzie w tej oryginalnej.
Jeśli pozwolicie to mam jeszcze jedno pytanie. W tej mojej specyfikacji piszą coś o nawiewach na tylną część. W polskiej instrukcji też oczywiście ani słowa. Czy te nawiewy są pod fotelami przednimi czy na słupkach?

ps. do postu niżej, spoko :fcp29,

i dalej -wyglądać to sobie mogą ważne jak podają powietrze, a jeżeli TiM pisze że słabo pojawia się odwieczne pytanie z "dosi" skoro nie widać różnicy to po co przepłacać :fcp1, z tym że może nie być opcjii być albo nie być :fcp2

bufetowo 14-02-2008 13:52

Re: Mondeo MKIV - Jakieś nowinki ? (dyskusje)
 
Azet, dzięki za fotkę. Rzeczywiście wyglądają cieniutko :fcp5

heko 14-02-2008 15:35

Re: Mondeo MKIV - Jakieś nowinki ? (dyskusje)
 
A ja w kombi nie mam :fcp25 dla czego? :fcp13

TiM 14-02-2008 15:45

Re: Mondeo MKIV - Jakieś nowinki ? (dyskusje)
 
Chyba w GoldX nie było... :fcp5
Ale nie masz czego żałować :fcp2

heko 14-02-2008 15:53

Re: Mondeo MKIV - Jakieś nowinki ? (dyskusje)
 
Cytat:

Napisał TiM
Chyba w GoldX nie było... :fcp5
Ale nie masz czego żałować :fcp2

A ja jak odebrałem i wyczytałem że są takowe, to szukałem i szukałem.... :fcp5

TiM 14-02-2008 15:58

Re: Mondeo MKIV - Jakieś nowinki ? (dyskusje)
 
Jeśli miałeś w specyfikacji podanej przed zakupem auta przez dealera, z pieczątką lub/i podpisem, jako ofertę, z ceną końcową, którą faktycznie zapłaciłeś to jest to niezgodność towaru z opisem.
Nie chcesz przypadkiem nowego MKIV? :fcp27
A serio; możesz się kłócić, zawsze to jakiś przegląd gratis czy zapasowy komplet dywaników :fcp3 Ale pewnie więcej niż zyskasz, stracisz na paliwie i czasie na to poświęconym.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.