Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   LPG (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=105)
-   -   Jakie LPG do 2.0 Duratec HE (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=133927)

Struna 28-10-2011 11:32

Odp: Jakie LPG do 2.0 Duratec HE
 
jako budżetowy - obleci

m_g 28-10-2011 11:35

Odp: Jakie LPG do 2.0 Duratec HE
 
Właśnie nie chciałem oszczędzać na instalacji i gazownik mówił , że nie ma co przepłacać bo to się mija z celem. Mówi że tą instalację można tak ustawić , że nie pozna się że to części budżetowe ;)

darnel 27-11-2011 23:21

Odp: Jakie LPG do 2.0 Duratec HE
 
Cytat:

Napisał m_g (Post 1728113)
OMVL REG FAST blue

Cytat:

Napisał m_g (Post 1728113)
Co o tym zestawie sądzicie ??

Sporo śmieciowych opinii, trochę dobrych, ale po co pytasz jak już się zdecydowałeś i są już montowane? Informacyjnie ????

stmartin 29-11-2011 09:01

Odp: Jakie LPG do 2.0 Duratec HE
 
Witam, wstawiłem instalacje KME do VW Golf 4, wiem że to inne auto, inny silnik, ale nie czułem różnicy między lpg a pb, gazownik tak to wyregulował, za auto chodziło jak burza. Wsiadałeś odpalałeś i jechałeś, o nic się nie martwiłeś, tylko tankować, i raz w roku filtry wymienić.

Teraz mam w Mondeo Zenit AGCentrum, nie polecam, kupiłem te auto już z tą instalacją i w porównaniu do KME którą miałem w Golfie to szmelc.
Gazownik który mi montował KME w golfie coś reguluje, próbował naprawić, zmiana ustawień kalibracja, po 2 miechach znowu coś nie tak. Komputer gubi mapę gazu i benzyny, albo ma za mało pamięci za mały bufor, nie wiem. Gazownik poradził mi wymienić ten śmietnikowy Zenit na coś innego zostawić tylko przewody i butle, ale powiedział że nie warto się wdawać w koszta.

Z KME nie miałem takiego problemu, nie miałem problemu z wolnymi obrotami, nie gasł mi przy dojeżdżaniu do skrzyżowania, przyśpieszał elegancko, żadnego strzelania, zimą , latem , żadnych problemów, miałem wrażenie jak by miał więcej mocy na lpg niż na pb , ale to też zależy od regulacji a nie tylko od samej instalacji chociaż ta jest bardzo dobra za taką cenę.

Ale jak napisał m_g jak dobrze się wyreguluje to nie do poznania. A z tą instalacją to nie trudne, dobry gazownik i masz rakietę.

Jak szukałem auta do kupna z LPG to widziałem 2 lub 3 ogłoszenia aut z instalacja KME, bo jak sami wiecie nikt nie sprzedaje dobrego auta, sprzedaje się to co przynosi straty pochłania koszta na naprawy, regulacje itp.

franczesko 13-12-2011 14:02

Odp: Jakie LPG do 2.0 Duratec HE
 
Witam, co koledzy powiecie o instalacji BRC SQ 24? Dzisiaj właśnie mnie taka zaciekawiła. Uzytkuje ją ktos?

rustin 13-12-2011 22:53

Odp: Jakie LPG do 2.0 Duratec HE
 
tylko nie light

astrula4 14-12-2011 20:07

Odp: Jakie LPG do 2.0 Duratec HE
 
Witam, focusa 2.0 16v zeteck a w nim instalkę KME Diego-centralka G3Alaska .Wtryskiwacze Magic Jet .Reduktor KME Silver v+/204KM. Elektrozawór Valtek Type 03. Butla 44l. To wszystko razem działa wspaniale gazownik który to zakładał z okolic Zgorzelca to naprawdę fachowiec przez duże FFFFF.Jestem bardzo zadowolony niema żadnej różnicy przy jezdzie na gazie czy PB.Spalanie w trasie 9 l w miescie 12l przy mojej ostrej jezdzie bywa i 220km/godz.Obsługa to wymiana filtrów.Swiece to Motocraft AYFS 22 FM [platinum] do tego przewody wys/nap Magnecor Model KV85 i mamy komplet.Poprzednie kable Forda nie zdały egzaminu .Na tej instalacji przejechałem ok 20000 km. Nieznam sie na instalacji ale te dane są od gazownika.Pozdrawiam....

franczesko 15-12-2011 18:44

Odp: Jakie LPG do 2.0 Duratec HE
 
Cytat:

Napisał rustin (Post 1751944)
tylko nie light

co masz na mysli ?

rustin 15-12-2011 22:14

Odp: Jakie LPG do 2.0 Duratec HE
 
jest to okrojona wersja i na gorszych podzespołach jak sie nie mylę
wpisz w google i poczytaj

woker34a 22-02-2012 10:33

Odp: Jakie LPG do 2.0 Duratec HE
 
witam podepnę sie a czy pełny stag 300 is2 plus resztę na AC czyli wtryski+reduktor będzie dobry


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.