Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2008-2011] Postukiwanie w prawym tylnym słupku (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=264813)

langolier 10-07-2017 12:20

Odp: Postukiwanie w prawym tylnym słupku
 
U mnie problem rozwiązany: tuleja tylnego poprzecznego górnego wahacza na części obwodu się "wybiła" i to tam stukało... :027:

Hooch180 18-09-2017 21:31

Odp: Postukiwanie w prawym tylnym słupku
 
Ja u siebie też znalazłem. Aż głupio się przyznać. Klucz do kół znajdujący się pod kołem zapasowym był luźno przymocowany. Ruszał się w jednej płaszczyśnie. Przez co przy szybik oględzinach jak go poruszałem to wydawało się ok. Wepchnąłem między koło, lewarek i klucz trochę gąbki i problem ustał.

Teraz zostało naprawić skrzypiącą tylną klapę.

Dawid_os 06-12-2017 07:42

Odp: Postukiwanie w prawym tylnym słupku
 
Cytat:

Napisał langolier (Post 2828315)
U mnie problem rozwiązany: tuleja tylnego poprzecznego górnego wahacza na części obwodu się "wybiła" i to tam stukało... :027:

hej a w jaki sposób to odkryłeś, ostatnio mi cos tak zaczęło postukiwać z tamtej okolicy, wcześniej myślałem że to odgłosy z bagażnika, ale zrobiłem porządek i dalej stuka tak samo

Bump:
Cytat:

Napisał Hooch180 (Post 2860238)
Ja u siebie też znalazłem. Aż głupio się przyznać. Klucz do kół znajdujący się pod kołem zapasowym był luźno przymocowany. Ruszał się w jednej płaszczyśnie. Przez co przy szybik oględzinach jak go poruszałem to wydawało się ok. Wepchnąłem między koło, lewarek i klucz trochę gąbki i problem ustał.

Teraz zostało naprawić skrzypiącą tylną klapę.

he he też tak miałem, okazało się że rączka od lewarka była przymocowana tylko gumką recepturką i postukiwała, ale jakis czas temu spiąłem ją trytytką i problem rozwiązny

langolier 06-12-2017 08:00

Odp: Postukiwanie w prawym tylnym słupku
 
Cytat:

Napisał Dawid_os (Post 2897479)
hej a w jaki sposób to odkryłeś, ostatnio mi cos tak zaczęło postukiwać z tamtej okolicy, wcześniej myślałem że to odgłosy z bagażnika, ale zrobiłem porządek i dalej stuka tak samo

Miałem robiony zawias z tyłu i stukało po tym uporczywie z prawego tyłu (zdjąłem nawet osłony boków w bagażniku i jeździłem z głową w bagażniku (za sterem kumpel).
Pojechałem na gwarancji i stwierdzili tę tuleję. Wymienili wówczas cały wahacz. Po kilku miesiącach zaczęło stukać z lewego tyłu i byłem przekonany, że to to samo. Wymienili wahacz... ale tym razem stukanie nie ustało :(
W warsztacie twierdzą, że nie wiedzą co to stuka :oops:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.