Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2003-2007] Łożysko przedniej piasty - cena a jakość??? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=195077)

wengor 10-12-2013 20:44

Łożysko przedniej piasty - cena a jakość???
 
Witam serdecznie :)

Muszę wymienić łożysko z przodu bo hałasuje już dosyć długo. Patrzyłem na ceny na allegro oraz na to ze łożysko występuje z piasta lub bez. Zszokowała mnie rozpiętość cen bo są od 88 zł aż do prawie 500zł!!!! Jestem raczej skłonny kupić jakąś najtańszą wersję (święta idą , dużo wydatków :wink: ) ale nie wiem czy sobie nie strzele w kolano w ten sposób. Bardzo proszę o jakieś info co kupić.

PS. Łożysko wymienia sie jedno czy trzeba od razu dwa .

TANGO ROD 10-12-2013 20:49

Odp: Łożysko przedniej piasty - cena a jakość???
 
wejdz na ford e-sklep tam sa ceny lożyska z piasta bralem od nich ij jest ok ceny od 180 do 300

wydra 10-12-2013 20:53

Odp: Łożysko przedniej piasty - cena a jakość???
 
Cytat:

Napisał wengor (Post 2121814)
Łożysko wymienia sie jedno czy trzeba od razu dwa

Wymieniasz te co wyje.

Cytat:

Napisał wengor (Post 2121814)
Jestem raczej skłonny kupić jakąś najtańszą wersję

Kup droższe i spokój. Kupisz tanie, zapłacisz za montaż, rozleci się po niedługim czasie, wtedy kupisz droższe i znowu zabulisz za montaż. Lepiej raz a dobrze.

pueblo5 10-12-2013 20:55

Odp: Łożysko przedniej piasty - cena a jakość???
 
Łożysko wymienia się to co hałasuje. Chińskiego badziewia nie kupuj. Ja osobiście polecił bym ci SKF. Świetny produkt w cenie od 300 zł. Montowałem SKF-y w peugeocie, punto, i audii a4. Dobra firma i dobry produkt. Kolega Tango Road poleca ci ford e sklep. Zobacz porównaj poczytaj i kup. Odradzam stanowczo najtańsze egzemplarze.

wengor 10-12-2013 21:06

Odp: Łożysko przedniej piasty - cena a jakość???
 
Cytat:

Napisał pueblo5 (Post 2121825)
Łożysko wymienia się to co hałasuje. Chińskiego badziewia nie kupuj. Ja osobiście polecił bym ci SKF. Świetny produkt w cenie od 300 zł. Montowałem SKF-y w peugeocie, punto, i audii a4. Dobra firma i dobry produkt. Kolega Tango Road poleca ci ford e sklep. Zobacz porównaj poczytaj i kup. Odradzam stanowczo najtańsze egzemplarze.

Znalazłem na allegro SKF na przód jest jedno tylko za 380 zł!!!!!! Chcesz mnie zabić , hehehee. Tak poważnie , trochę drogo :(

Paweł1 10-12-2013 21:21

Odp: Łożysko przedniej piasty - cena a jakość???
 
Proszę fordowskie trochę tańsze [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

mkrecikos 10-12-2013 21:26

Odp: Łożysko przedniej piasty - cena a jakość???
 
Nie do końca Można ufać tym z wyższej półki jak kupiłem SKF i rozsypało się po 2 miesiącach więc jestem na świeżo bo tydzień temu założyłem RUVILLA. Zobaczymy ja pochodzi

damiasek 10-12-2013 22:01

Odp: Łożysko przedniej piasty - cena a jakość???
 
Polecam FAG-a, prawe wymieniłem 80 tys. km temu nadal dobrze działa. Lewe wymieniałem w te wakacje, nie mieli FAG i dali SKF wytrzymało 1000km i zostało wymienione na gwarancji. Przed wymianą porównywałem piastę motocrafta z FAG-iem i wyglądały identycznie jakby z jednej maszyny zeszły.

Rafał A.(antek) 11-12-2013 10:39

Odp: Łożysko przedniej piasty - cena a jakość???
 
FAG robi dla forda, wiec trudno zeby byly inne :) na oryginalnej FoMoCo jest FAG Germany :) cena 2x wyzsza,FAGa mam za ok 225zł, oryginał powyzej 300

pendrive999 11-12-2013 15:37

Odp: Łożysko przedniej piasty - cena a jakość???
 
ja też ok. 2 lata temu po prawej stronie kupiłem FAG-a i jest OK.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.