Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Spryskiwacze lamp przednich (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=68192)

lisutychy 25-04-2009 09:07

Spryskiwacze lamp przednich
 
Wczoraj zauwazylem ze mam wbudowane w zderzak spryskiwacze lamp przednich,sa one na siłownikach i sie wysuwają jak je pociągne -stąd ich wczesniej niewidzialem-pytanie moje jest -jak sie nimi steruje znaczy sie włancza.

maestro06 25-04-2009 09:17

Odp: Spryskiwacze lamp przednich
 
Włączają się automatycznie, gdy włączasz spryskiwacz przedniej szyby,

Karlito 25-04-2009 09:27

Odp: Spryskiwacze lamp przednich
 
i masz właczone przednie lampy.

maestro06 25-04-2009 09:49

Odp: Spryskiwacze lamp przednich
 
Cytat:

Napisał Karlito (Post 1147707)
i masz właczone przednie lampy.

dzięki za poprawke ;)

Kubulsen 26-04-2009 00:55

Odp: Spryskiwacze lamp przednich
 
Lisutychy a od kiedy to masz mondeo ? Bo jeśli dłużej niż pół roku, to nawet wstydziłbyś się pisać takie rzeczy - "wczoraj zauważyłem...." nie no ludzie! Rozumiem jak ktoś po roku odkryje że ma wtyczki do podłączenia ogrzewania foteli, bo rzeczywiście pod fotele rzadko się zagląda, ale na litość boską! Żeby nie zauważyć wystających maskownic spryskiwaczy! Czy ty chłopie wogóle myłeś kiedykolwiek swoje auto ?! Sooorry za ten wybuch bezsilności, ale niektórzy to naprawdę czasami przeginają. To tak samo jak ktoś pisze że nie ma przycisku info i się pyta czy ma komputer, bo ma "dwa ekraniki" w zegarach. Albo po czym poznać że ma się podgrzewaną przednią szybę. Ja wiem że komuś kto nie miał wcześniej takich bajerów w aucie - czasami ciężko to dostrzec, ale zazwyczaj na początku czyta się forum, zagląda lub szuka w poszczególnych wątkach, by późnej głupich pytań nie zadawać. Ale niektórzy widocznie albo są uparci, albo zbyt leniwi. Co do tych spryskiwaczy to było to juz wyjaśniane na forum, zatem lisutychy mogłeś spokojnie sobie to znaleźć, a nie tworzyć niepotrzebnie nowy wątek.
I na końcu może będę zbyt złośliwy, ale to powiem: tych spryskiwaczy się nie "włancza", je się "włącza".

lisutychy 27-04-2009 21:19

Odp: Spryskiwacze lamp przednich
 
Cytat:

Napisał Kubulsen (Post 1148282)
Lisutychy a od kiedy to masz mondeo ? Bo jeśli dłużej niż pół roku, to nawet wstydziłbyś się pisać takie rzeczy - "wczoraj zauważyłem...." nie no ludzie! Rozumiem jak ktoś po roku odkryje że ma wtyczki do podłączenia ogrzewania foteli, bo rzeczywiście pod fotele rzadko się zagląda, ale na litość boską! Żeby nie zauważyć wystających maskownic spryskiwaczy! Czy ty chłopie wogóle myłeś kiedykolwiek swoje auto ?! Sooorry za ten wybuch bezsilności, ale niektórzy to naprawdę czasami przeginają. To tak samo jak ktoś pisze że nie ma przycisku info i się pyta czy ma komputer, bo ma "dwa ekraniki" w zegarach. Albo po czym poznać że ma się podgrzewaną przednią szybę. Ja wiem że komuś kto nie miał wcześniej takich bajerów w aucie - czasami ciężko to dostrzec, ale zazwyczaj na początku czyta się forum, zagląda lub szuka w poszczególnych wątkach, by późnej głupich pytań nie zadawać. Ale niektórzy widocznie albo są uparci, albo zbyt leniwi. Co do tych spryskiwaczy to było to juz wyjaśniane na forum, zatem lisutychy mogłeś spokojnie sobie to znaleźć, a nie tworzyć niepotrzebnie nowy wątek.
I na końcu może będę zbyt złośliwy, ale to powiem: tych spryskiwaczy się nie "włancza", je się "włącza".

Oj prosze bardzo- używałem opcji szukaj a nie znalazlem nic o spryskiwaczach lamp
po drugie spryskiwacze sa za zaślepka wysuwane na siłownikach wiec nie widziałem ich a w mojej wersji mondziaka światła mijania zapalają sie automatycznie po włączeniu zapłonu wiec spryskiwacze lamp przednich wtedy niedziałają wiec niewiedzialem ze wogóle są.
ZNALAZŁ SIĘ WIELKI K...A ZNAWCA -nic ino cisnienie mi podniosłeś Kubulsen

basil_MKP 27-04-2009 21:31

Odp: Spryskiwacze lamp przednich
 
Cytat:

Napisał Kubulsen (Post 1148282)
, by późnej głupich pytań nie zadawać.

Nie ma głupich pytań , tylko głupie odpowiedzi :(

Kubulsen 27-04-2009 23:02

Odp: Spryskiwacze lamp przednich
 
To żeby Ci jeszcze bardziej ciśnienie podnieść popatrz sobie lisutychy na to:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Tak dla informacji - znalazłem ten wątek w 10 sekund po wpisaniu w szukajkę słowa: "spryskiwacz". Temat nawiasem mówiąc całkiem świeży.
Piszesz, że Ci spryskiwacze nie działają ponieważ masz automatyczne światła, to dziwne. Po pierwsze dlatego, że ja również mam zamontowany moduł automatycznego włączania świateł (po zapaleniu silnika) i jakoś u mnie spryskiwacze działają, po drugie zaś chyba właśnie to ustrojstwo na tym polega aby działało tylko z włączonymi światłami.
Nie no ręce mi opadają, ja naprawdę Ciebie nie rozumiem, przecież właśnie mi o to chodziło, że nawet nie zauważyłeś tych zaślepek - a przecież musiało to wzbudzić twoją ciekawość, a myślałeś że po co są te zaśleki? Ale ok, przyjmijmy, że mogłeś tego nie wiedzieć, ale właśnie w takim razie wystarczyło zaglądnąć do instrukcji obsługi, lub otworzyć wskazany wyżej wątek, a nie drugi raz pytać o to samo, ale ok, kończę bo widzę, że zaczynam się powtarzać, a to do niczego już nie prowadzi.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.