Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|łódzka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=144)
-   -   Tuning - forum STREFA ŁÓDZKA . (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=170483)

eclipse 27-11-2012 17:08

Tuning - forum STREFA ŁÓDZKA .
 
Witam , co prawda nie jestem w te klocki za dobry , ale myślę żeby rozważyć temat co można by poprawić , zmodernizować na naszym strefowym forum .Może najpierw w dyskusji co by można i jak , a jak braknie pomysłów to zebrać to do kupy i chronologicznie i czytelnie poukładać .

1- Moja pierwsza propozycja dotyczyła by stworzenia nowej mapy fotoradarów na tle MAPY GOOGLE i z oznakowaniem fotoradarów stacjonarnych inną ikonka jak i fotoradarów często ustawianych przez straż Miejska czy Misiaczków ,ewentualnie opis kto jest właścicielem FOTORADARU .(np. drogi krajowe ma aktualnie INSPEKCJA RUCHU DROGOWEGO i mandaty (bez zdjęcia) przysyłają z W-wy .(dotyczy fotoradaru na słowiku 50km/godz.Oraz w ZGIERZU A-1 . za (serwisem RENAULT) po przeciwnej stronie stronie ul; Łódzka 39. jadąc w kierunku łodzi . Co prawda są tez strefy monitoringu gdzie wyświetla się nad jezdnią numer rejestracyjny namierzonego samochodu rondo na EMILIA czy AL. Kopcińskiego na wys. bodajże Nawrot .

2- Propozycja to podobnie na tle mapy google ponanosić warsztaty , usługi , sklepy, dotyczące fordów . Pod mapą opis każdego punktu czy jest polecany , czy to partacze ,można też oznakować te miejsca na mapie w kolorach .

3- Podobnie można by wykonać lokalne stacje paliw / równiez z opisem i kolorami na mapie w/g ceny sprzedaży .

jarkar81 27-11-2012 18:15

Odp: Regeneracja forum STREFA ŁÓDZKA .
 
Kto miałby to moderować?
Każdy na własną rękę czy ktoś zgłasza się na MOD i będzie otrzymywał informacje, które wrzuci w odpowiednie miejsca?

lukaszek2603 27-11-2012 20:25

Odp: Regeneracja forum STREFA ŁÓDZKA .
 
Mam nadzieję,że to coś na ul. Kopcińskiego, tylko ostrzegawczo wyświetla nr rejestracyjny pojazdu:D

A tak w ogole, choć może nie powinienem się wypowiadać, bo nie jestem super aktywnym członkiem fcp (choć z drugiej strony mogę z tego tytułu mieć obiektywne spojrzenie), to wydaje mi się,że strefa łódzka jakoś mizernie wypada pod kątem intensywności, aktywności niż inne województwa...mylę się?

bodanek 27-11-2012 20:53

Odp: Regeneracja forum STREFA ŁÓDZKA .
 
Cytat:

Napisał lukaszek2603 (Post 1912052)
wydaje mi się,że strefa łódzka jakoś mizernie wypada pod kątem intensywności, aktywności niż inne województwa...mylę się?

Po prostu, złote lata strefy Łódzkiej się wypalają. A młodzi też "nie mają czasu"

eclipse 27-11-2012 22:13

Odp: Regeneracja forum STREFA ŁÓDZKA .
 
Jestem Zgierzaninem i byłem tylko na spocie przy MC Donaldzie przy Alejach Włókniarzy bo chciałem poznać Motorka i innych fachmanów od fordów .Często czas mnie ogranicza , a drugie to te inne lokalizacje są za daleko jak dla mnie .Kiedy jezdziłem,, Mitsubishi'' to spoty organizowało się w centrum łodzi lub małe zjazdy przy ew. drobnych naprawach czy regulacjach pod czyimś garażem gdzie można było wjechać na kanał .

olczus9012 27-11-2012 23:16

Odp: Regeneracja forum STREFA ŁÓDZKA .
 
fajnie ze ktos bierze to w swoje rece:) dla mnie bardzo dobry pomysl;p popieram i z checia aktywnie wlacze sie w to forum:) na spotach nie bylem bo wlasnie zawsze jest cos do roboty:) malo czase ze wzgledu na prowadzenie dzialalnosci gospodarczej - jakby ktos potrzebowla jakis tranport to ja z checia:D:D:D

winmajor 28-11-2012 08:12

Odp: Regeneracja forum STREFA ŁÓDZKA .
 
Cytat:

Napisał bodanek (Post 1912084)
Po prostu, złote lata strefy Łódzkiej się wypalają. A młodzi też "nie mają czasu"

Oj tam tam... Jakbyśmy się skrzyknęli jak WY kiedyś i fajne rzeczy zaczęli wyprawiać to i czas by się znalazł... ;)

bodanek 28-11-2012 08:58

Odp: Regeneracja forum STREFA ŁÓDZKA .
 
Nowe głowy?, nowe pomysły?, no ciekawe.

winmajor 28-11-2012 09:07

Odp: Regeneracja forum STREFA ŁÓDZKA .
 
Pytanie tylko, czy zainteresowanie "szałapuctwem" nadal będzie :D

dawid5995 28-11-2012 20:55

Odp: Regeneracja forum STREFA ŁÓDZKA .
 
wg fajnie by było zorganizować coś konkretnego a nie tylko spotkanie i pogaduchy ; ) teraz już zimno na to ale z wiosną można ruszyć, zorganizować jakiegoś grilla, wynająć sprzęt i pograć w paintball-a tak aby była jakaś rozrywka. Do tego zorganizować jakieś flagi FCP strefa łódzka i by było elegancko, ja tak to widze ze swojej strony.
Może ktoś ma jeszcze jakieś pomysły na rozrywke


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.