Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Wlacznik swiatel (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=17648)

MAN 01-11-2006 11:21

Cytat:

Napisał gruniu
oj chyba zgodze sie z moim przedmowca
regulacja natezenia swiatla na zegarach nie jest podwietlana, widzialem ta regulacje od wewnatrz i nie widzialem tam zadnej diody a tym bardziej zarowki

Najśmieszniejsze jest to że tam jest przewidziane miejsce na żarówkę z oprawką ale nie ma tam kabli do tego

frompoland 01-11-2006 11:37

a jak ja mam szyber dach elektryczny to powinno być podświetlane czy nie ??

luckie 01-11-2006 12:56

Łeeee mi to pokretło od swiatel tez nie swieci i nigdy nie swiecilo !

Kuchcik1988 01-11-2006 16:20

a w MKII 97 jest mozliwosc regulacji natezenia podswietlenia zegarów ?? Jak tak to gdzie to jest, bo nie widzialem :fcp11

AndreCh 01-11-2006 17:08

jest to pierwsze pokretlo od kierownicy po lewej stronie na tym samym poziomie co
wlacznik swiatel i regulacja gora dol

karex 01-11-2006 17:59

Kuchcik1988, ale możesz go nie mieć. Będzie taka owalna zaślepka w poziomie obok ustawiania wysokości świateł. Wystarczy, że gdzieś sobie znajdziesz ten potencjometr i go możesz wstawić, są przewody :) .

frompoland 01-11-2006 19:25

zapytam raz jeszcze czy ktos wie czy "pstryczek" od elektrycznego szyber dachu powinien byc podswietlany czy tez nie...

vi_king 01-11-2006 19:38

Uwaga na moc żarówki do podświetlania. Sugeruję poczytać mój post. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Tak na marginesie - góry już lekko ośnieżone. :fcp15

Kuchcik1988 02-11-2006 07:40

Cytat:

Napisał karex
Kuchcik1988, ale możesz go nie mieć. Będzie taka owalna zaślepka w poziomie obok ustawiania wysokości świateł. Wystarczy, że gdzieś sobie znajdziesz ten potencjometr i go możesz wstawić, są przewody :) .

No właśnie mam taką zaślepkę podłużną tylko. A gdzie mógłbym dorwać taki potencjometr i za jakie pieniądze mniej więcej ?

Marek_Bog 02-11-2006 08:55

Cytat:

Napisał gruniu
Cytat:

Napisał Marek_Bog
pokretlo od regulacji natezenia podswietlenia zegarow i konsoli centralnej (ciekawe ze bez radia) jest podswietlane dioda

oj chyba zgodze sie z moim przedmowca
regulacja natezenia swiatla na zegarach nie jest podwietlana, widzialem ta regulacje od wewnatrz i nie widzialem tam zadnej diody a tym bardziej zarowki

Cytat:

Napisał MAN
Cytat:

Napisał gruniu
oj chyba zgodze sie z moim przedmowca
regulacja natezenia swiatla na zegarach nie jest podwietlana, widzialem ta regulacje od wewnatrz i nie widzialem tam zadnej diody a tym bardziej zarowki

Najśmieszniejsze jest to że tam jest przewidziane miejsce na żarówkę z oprawką ale nie ma tam kabli do tego

musze stwierdzic ze ja MAM w tym miejscu zielona diodke podlaczona do kostki wtykowej. byc moze sie zle wyrazilem - samo pokretlo oczywiscie nie jest podswietlane, natomiast swieci sie ten maly znaczek (emblemat) z boku tego pokretla! i to wlasnie do jego podswietlenia jest ta dioda, kabli nie musi byc bo to jest regulowany rezystor na ktorym odklada sie pewne napiecie (zalezne od polozenia regulatora) i wystarczy sie zaroweczka/diodka pod to podpiac i juz bedzie swiecilo i nawet sila rzeczy bedzie regulowana sila podswietlenia wraz z kreceniem regulatorem :fcp2


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.