Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Ka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=102)
-   -   [Ka 1996-2008] Montaż głośników na półce (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=146709)

winkomandor 25-12-2011 19:05

Montaż głośników na półce
 
WItam.
Chcę zamontować głośniki na półce. Robiliście to u siebie? Chce zamontować glośniki 13cm z możliwością ich odłączania przy wyjęciu półeczki. Wiem, że tam jest mało miejsca ale i tak je założe b o je po prostu mam i nie chce kupoiwać nowych do przodu. Macie może jakies wskazówki? Na co powinienem zwrócić uwagę?
Pozdrawiam

Iwo 25-12-2011 20:39

Odp: Montaż głośników na półce
 
Cytat:

Napisał winkomandor (Post 1756528)
Na co powinienem zwrócić uwagę?

Na to, żeby nie wyciąć za dużych dziur :P
A poważnie to miliony razy na każdym forum samochodowym temat jest poruszany i dobrze już wiadomo dlaczego pomysł jest zły, ale nie jedno Ka z głośnikami tam widziałem - nawet elipsy 6x9 się mieszczą jakimś cudem :] Chcesz zamontować - Twoja sprawa - weź tylko pod uwagę, że ta półka jest z tektury więc jeżeli głośniki są dość ciężkie to trzeba ją wzmocnić bo się może złamać od wstrząsów.

vic86 26-12-2011 15:29

Odp: Montaż głośników na półce
 
a ja bym się z ciekawości dowiedział jak wygląda sprawa głośników w Ford Ka Studio:
Ford Ka Studio
Key Features of the Ford KA Studio

Stereo radio/CD player with MP3, AUX jack and 6 speakers
Body colour bumpers
Headlight courtesy delay
Tinted glass
Electric Power-Assisted Steering (EPAS)
Intelligent Protection System (IPS) with driver's and front passenger's airbags
Anti-locking braking system (ABS) with electronic brake-force distribution (EBD)
Accessory power socket (12V)
Tilt-adjustable steering column
Tyre mobility kit
Manual front windows
ISOFIX

Iwo 26-12-2011 17:49

Odp: Montaż głośników na półce
 
Prawdopodobnie są w tylnych boczkach lub w plastikach obok półki, ale nie mogę znaleźć w necie żadnych informacji a z domu nie mam dostępu do ecata.

vic86 27-12-2011 18:08

Odp: Montaż głośników na półce
 
hmmmm jeśli sprzedający wie co ma to nie widzę tu 6 głośników [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Iwo 27-12-2011 18:52

Odp: Montaż głośników na półce
 
vic86, mylisz modele ! Stare Ka studio miało tylko 2 głośniki jak każde inne. Opis, który wkleiłeś dotyczy NOWEGO Ka...
Gdzie elektryczne wspomaganie w starym Ka czy ISOFIX ? :P :]

vic86 27-12-2011 20:02

Odp: Montaż głośników na półce
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] <= tu by wynikało że były. Wersje ka studio na aukcjach pojawiają się w "naszej budzie" roczniki 2008+.

Iwo 28-12-2011 10:16

Odp: Montaż głośników na półce
 
Szczerze nie jestem przekonany... Dam głowę, że jest błąd i że nie było elektrycznego wspomagania w starej budzie a tym samym opis dotyczy jednak nowego Ka.
Sprawdzę to w styczniu ;)

oliaa666 14-02-2012 15:15

Odp: Montaż głośników na półce
 
Ja również montowałam głośniki z tyłu.Wycina się dziurki montuje głośniczki i już tylko przez to mam problem ze składaniem tylnego siedzenia ale to kwestia porządnego przyczepienia kabli.

vic86 14-02-2012 15:27

Odp: Montaż głośników na półce
 
Cytat:

Napisał Iwo (Post 1757411)
Szczerze nie jestem przekonany... Dam głowę, że jest błąd i że nie było elektrycznego wspomagania w starej budzie a tym samym opis dotyczy jednak nowego Ka.
Sprawdzę to w styczniu ;)

Sprawdziłeś??


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.