Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Twardy hamulec (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=117838)

jojojo 22-12-2010 09:00

Odp: Twardy hamulec
 
Znalazłem.

Opis na pudełku:
1 x 1 503 275
KIT PREASSEMBLED VALVE VENTILSATZ
3M5Q 2A454 FA

Nic specjalnego, taki metalowy grzybek, wysokość ok.5cm, sprężynka i gumka.

Tylko musisz sprawdzić po numerze VIN, czy w Twoim jest dokładnie ta część, czy może delikatnie inna. Różne rzeczy się zdarzają.

73Kwiatek 22-12-2010 09:28

Odp: Twardy hamulec
 
dzieki faktycznioe 29 złoty w sklepie. Bardzo dziękuje. Jak zwykle na forumowiczów można liczyć :)

cibormac 11-01-2011 15:42

Odp: Twardy hamulec
 
Panowie, mam podobny objaw jak powyżej opisywany z twardym hamulcem. Zadzwoniłem do serwisu Lipski w W-wa ul Ostroroga 20. Na dzień dobry powiedzieli mi, że konieczna jest diagnoza układu hamulcowego (koszt 140zł). Ponieważ widzę, że chyba chcą mnie naciągnąć, dlatego proszę o informację dotycząca możliwości naprawy we własnym zakresie. Czy możecie podpowiedzieć czy utrudniony jest dostęp do tego czujnika? Gdzie jest zlokalizowany, a może uda się komuś zdjęcie zrobić?.
Pozdrawiam Maciej

73Kwiatek 12-01-2011 11:55

Odp: Twardy hamulec
 
lepiej zamów wczesniej mi sprowadza AutoBrzezińska Łódź od 22 grudnia. Oczywiście w komputerze było na stanie, pojechałem a Pani w sklepie rozkłada ręce powinno byc ale nie ma:) ale widziałem na schemacie powinien być ten zawór zaraz za pompą i dopiero wężyk

foxtrot 12-01-2011 21:39

Odp: Twardy hamulec
 
73Kwiatek;

i jak - wymieniasz samodzielnie czy w u asów?
jeśli opcja nr 1 to zdaj relację bo chyba i mnie sprawa zaczyna dotykać...

marekpz 14-01-2011 10:44

Odp: Twardy hamulec
 
Jeśli ktoś jest zainteresowany instrukcją to proszę o adres @ na pw

cibormac 14-01-2011 22:17

Odp: Twardy hamulec
 
Jeżeli można prosić o instrukcję na adres : [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
z góry dziękuję

cibormac 15-01-2011 17:07

Odp: Twardy hamulec
 
Panie Markukpz serdecznie dziękuję za pomoc. Nigdy w życiu nie otrzymałem tak szczegółowej instrukcji. Naprawdę jestem miło zaskoczony. W poniedziałek zamawiam zawór w Fordzie i przystępuję do wymiany
pozdrawiam serdecznie

msowi 11-02-2012 11:46

Odp: Twardy hamulec
 
Miałem twardy pedał hamulca rano przy minusowej temperaturze. Dzięki forum a w szczególności instrukcji od Marekpz jest już ok. Koszt 33 zł. Wymiana bardzo prosta:).

Karol9 11-02-2012 19:13

Odp: Twardy hamulec
 
Dokładnie ja też jestem po wymianie zaworka koszt 30 PLN i 10 minut roboty a to wszystko dzięki wyżej wymienionemu koledze, który podesłał instrukcję jak to zrobić.
Wielkie dzięki :-)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.