Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [C-MAX 2003-2007] Wymiana Radia w aucie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=289044)

szef46 24-11-2018 17:20

Wymiana Radia w aucie
 
zastanawiam się nad wymianą radia w aucie, obecnie posiadam fabryczne SONY na jedną płytę i jest beznadziejne w słoneczne dni, jak słońce świeci na wyświetlacz to jest nieczytelny no i chciałbym wymienić na takie z wejściem USB aby można było podłączyć pendrive, macie już jakieś sprawdzone modele, lub czy macie jakieś ciekawe propozycje?

TheIslander 24-11-2018 21:58

Odp: Wymiana Radia w aucie
 
Kupiłem sobie radyjko na aliexpress z androidem i 7 calowym ekranem.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Jestem mega zadowolony, zamontowanie w desce wymagało trochę gimnastyki ale dla zainteresowanych mogę się bardziej rozpisać żeby nie powtarzali moich błędów. Funkcjonalność przeogromna, wszystkie normalne androidowe apki, podpinanie tel przez bt, youtube, spotifaje itd.

tyger 28-09-2019 07:14

Odp: Wymiana Radia w aucie
 
TheIslander jak możesz to rozpisz się więcej jak to działa czy nie ma z tym problemów i czy ładnie pasuje jakieś zdjęcia poproosze.

lisek40 28-09-2019 08:02

Odp: Wymiana Radia w aucie
 
Nie ten dział. O radiach piszemy na przykład tu
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

c-matix 28-09-2019 09:19

Odp: Wymiana Radia w aucie
 
Opisz z ciekawości jak sobie radzi navi w tym radyjku.

madamsz 28-09-2019 13:38

Odp: Wymiana Radia w aucie
 
Mnie ciekawi jakość i zasięg odbieranego radia :). Kiedyś w Kijance gościowi coś takiego założyłem i była tragedia :(. Ostatecznie słuchał mp3 :) i navigacja bo na tym mu zależało.

msempryk 16-12-2023 12:14

Radio plus sterowanie z kierownicy
 
Dzień dobry !
Chciałbym się o coś zapytać
Posiadam Forda C-Max z 2006 roku. Jest aktualnie w nim radio fabryczne bez obsługi mp3

Czy może ktoś polecić jakieś ciekawe radio 2din ? I jak to jest z późniejszym podłączeniem żeby móc sterować radiem przyciskami z pod kierownicy? :)

Antej 16-12-2023 12:24

Odp: Radio plus sterowanie z kierownicy
 
Pilot radia to drabinka rezystorów, dość prosta konstrukcja do przyuczenia niefavrycznych radio.

Może są one tansze i ładniejsze,ale w jakości i ergonomii nic nie dorównuje fabrycznym zestwaom audio (radio mp3 + zestaw BT Audio).


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.